Wpis z mikrobloga

@pawel_c: @SynPalikota: Całkiem pijalne piwo. W studbazie się (je) szanowało. Ale jak kiedyś pomyliłem z "Beczkowym Mocnym", to takich piw unikam. W ogóle nie piłem nic od miesiąca. :( Przez rower, bo nie wyobrażam sobie jazdy > 50 km w góry na kacu, a na jakieś jedno czy dwa to szkoda mi nawet czasu i pieniędzy.
@wyporkiewicz no widzisz, a ja zrobiłem ślepy test na sobie + kilka innych osób porównując w tym samym czasie 2-4 inne piwa. Robiłeś tak samo czy raz sobie kupiłeś oddzielnie kuflowe, nie porównując naraz z innymi piwami a oczy i przekonanie zrobiły swoje?
Browar Namysłów robi całkiem tanie dobre piwa, tzn. nie mają żadnych wad typu masło, mokry karton czy odrzucający zapach spirytu (to zapewne jest także związane z tym że na
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Jak niby przekonania miałyby zrobić swoje skoro porównuje go do innych, tak samo tanich piw, a nie do "lepszych" żubrów czy harnoli? Kupiłem go jako kolejny tani wynalazek Namysłowa i podszedłem do niego tak samo jak do każdego innego taniego wynalazku Namysłowa czy Van Pura a mimo to odrzucił mnie strasznie

No sorry, ale jeszcze tak mi nie odwaliło żeby robić piwom za 1,80 ślepy test XD
@wyporkiewicz po prostu porównywanie typu kupowanie raz na kilka dni jakiegoś piwa i później go ocenianie nie ma najmniejszego sensu, więcej w tym przekonania niż faktycznej oceny.

Nie wiem dlaczego uważasz że ślepa próba piw do 2 zł jest typu "jeszcze mi tak nie odwaliło", bo niby czym ona się różni od ślepej próby win za 200 zł? Próba to próba, a takie coś pokazuje chociaż delikatny obiektywizm.

Ile ludzi do dzisiaj