Wpis z mikrobloga

Panowie statystyki z #darmoweplatne z 01.10.2016. Wg mnie wchodzi elegancko, chociaż środa i czwartek miała kilka wtop... Mój stan konta: 500+, do tego jeden zakład czynny. Zacząłem grać w poniedziałek, wkład własny: 200PLN. Zatem ponad 300 na plus po 5 dniach grając płasko 50PLN/zakład (zamiast 100 wg zaleceń), przy czym wczoraj wieczorem opuściłem kilka dwa lub trzy zakłady, które... weszły :)
@duszek360 ogarniasz tę drugą grupę?

#darmoweplatne #bukmacherka
lskx - Panowie statystyki z #darmoweplatne z 01.10.2016. Wg mnie wchodzi elegancko, c...

źródło: comment_vkT5fnHoYLWMQCqj2fsiD5mN0VcTeBE6.jpg

Pobierz
  • 31
@CiemnejStronyZwierzchnik: prawdę mówiąc nie wiem, ale nie wydaje mi się, to chyba jedna grupa. statystyki, które publikują zgadzają się z typami, które ja dostaje. W sensie profil Best Sport Tips chwali się: "swietny dzien, 8/8 naszych typów weszło", no i mi 8 weszło.
@lskx: Ja sobie robie statystyki swoich betów, po dzisiejszym dniu póki co zarobiłem ok. 35zł na czysto stawiając płasko po 10zł. Czyli stawiając po 100 powinno ładnych kilka stów zarobku po dzisiejszym dniu wyjść. A jeszcze zostały 3 zakłady nierozliczone.
Ogólnie dzisiaj bardzo dużo typów zostało podane. Do tej pory 15 + 3 nierozliczone czyli razem 18.

@CiemnejStronyZwierzchnik: Nie sądzę bo wszystko można sprawdzić na betadvisor. Gdyby któraś grupa dostawała
@lskx: I nie ma problemu z postawieniem zakładu przed zmniejszeniem się kursu/ pogorszeniem się "over/ under"? Bo ja się cykam, że wykupię dostęp, dostanę powiadomienie, że dodali typy, ale nie zdążę postawić zakładu "wg. ich zaleceń" :D
@CiemnejStronyZwierzchnik: Raczej się opłaca. Ja sobie wykupiłem dostęp na 2 tygodnie i testuję, dzisiaj jest mój czwarty dzień. W pierwszym dniu weszły 3 typy na 4. W drugim i trzecim bardzo słabo i na minus a dzisiaj na aktualnych 15 rozliczonych typów 10 weszło i 5 nie weszło czyli dzień jest na + i można było sobie odrobić poprzednie dni.
@lskx: @CiemnejStronyZwierzchnik: @kuba_n: Jakby kogoś interesowały staty z wczorajszych typów - niżej dokładna statystyka. Czystego zysku wyszło mi 44.28zł stawiając wszystko płasko po 10zł. Czyli w ciągu dzisiejszego jednego dnia praktycznie odrobiłem to co zapłaciłem za wstęp do grupy (przypominam - 50zł za 2 tygodnie). Jakby ktoś stawiał większe stawki to bez problemu w jeden, max pare dni odrobi straty. Potem czysty zarobek ( ͡° ͜ʖ ͡
kamil062 - @lskx: @CiemnejStronyZwierzchnik: @kuba_n: Jakby kogoś interesowały staty ...

źródło: comment_LarpJJmTvRlW9dGtA4S0tcAN4MWuwE4m.jpg

Pobierz