Wpis z mikrobloga

Czy posiada ktoś z was odkurzacz #chuwi ? Jak to jaką wersję i jak się sprawuje?
Zastanawiam się nad takim urządzeniem (V5 Pro?). Załóżmy do 170$, ponieważ chciałbym aby pod moją nieobecność w domu - po prostu pozamiatał/przetarł podłogę.
Dość szybko zbiera mi się w mieszkaniu kurz i praktycznie codziennie trzeba sprzątać, więc liczę, że takie urządzenie ułatwi trochę życie.

#aliexpress #pytanie
fstab - Czy posiada ktoś z was odkurzacz #chuwi ? Jak to jaką wersję i jak się sprawu...

źródło: comment_V7MpKRWiHVOn2hqUx59mAkXqWd55WIx6.jpg

Pobierz
  • 42
@fstab nie mam chuwi tylko irobota w spadku po dziadkach i powiem szczerze - bylem do tego sceptyczny. Ale przy psie to urzadzenie jest idealne. Idac na spacer wlaczam go w domu i po powrocie jest naprawde dobrze. Polecam (tylko nie wiem na ile jest sens na tym przeaadnie oszczedzac..widzialwm ze xiomi wydalo swoj)
@fstab: Jeżeli podłoga w Twoim mieszkaniu jest idealnie prosta i ma kształt podobny do prostokąta to wtedy z grubsza ogarnie. Nie wiem jaki masz metraż, ale zwykłym odkurzaczem na przeciętne mieszkanie to jakieś 5-8min.

Akcja od 0:46
F.....O - @fstab: Jeżeli podłoga w Twoim mieszkaniu jest idealnie prosta i ma kształt...
@fstab: mam V7S, rodzince kupowałem A4, jeśli chcesz tylko odkurzacz to bierz A4 bo ma największą siłę ssania, a to bardzo istotne, V7S który mam zostawia między fugami np. piach. Tutaj masz porównanie cen odkurzaczy. A4 kupowałem z gearbest z europejskiego magazynu, a V7S z aliexpress, przeszedł bez VAT kurierem DHL.
@fstab: Podepnę się pod temat. Czy któryś z odkurzaczy chuwi ma czujki? tak by zamontować jedną przy drzwiach i ograniczyć teren działania do jednego pokoju.
A4 do dywanów, wygląda na papierze najlepiej bo ma dużą moc ssania, ale jego turboszczotka jest z samymi włoskami, nie miałem więc się nie wypowiem ale to ona była rozważana z V7
V7 do podłóg, mam od dwóch tygodni i jest super. na papierze mniejsza moc ssania, ale turboszczotka która ma zarówno włoski jak i gumowe wstawki robi chyba robotę największą, codziennie jest sporo kurzu zebrane właśnie i piasku,okruchów. Ma apkę co
@support x5 ma, zobacz na pierwsze zdjęcie.

@fstab mam v5, i polecam. V5pro jest lepszy bo mocniejszy.
Powiem że naprawdę robi robotę. Wychodzisz z domu, moczysz mopa i za 2 godziny wracasz i chata czysta.
Jak masz same panele to v7 to chyba przerost formy, i jest dużo słabszy.

Robiłem recenzję tego odkurzacza na cebula.online

Jak masz konkretne pytania to pisz.
@fstab progi do 1cm to nie problem.
Tylko v7 ma turboszczotke, a chyba nie wciaga smieci jak odkurzacz. Inne działają jak odkurzacze, czyli ciąg powietrza zabiera śmieci.

Mop wystarczy, i tak widac roznice jak przejedzie po mieszkaniu z mokrym mopem.
Mycie to chyba bajer, trzeba by zapytac @kruprz lub @matiwoj11