Wpis z mikrobloga

@piotreek88: wyposażenie SkyEnergy z xenonami. Silnik 2.0 benzynowy 120KM. Wersja Enso bardzo mnie kusiła, ale jak się dowiedziałem że ichni silnik 165KM mało się różni od tego 120KM to nie chciałem już przepłacać, a lekko bogatsza tapicerka i kilka gadżetów mnie też nie przekonały ;)
@Grizwold: Trochę nie rozumiem filozofii kupowania nówki salonówki, która w momencie wyjazdu jest stratna na wartości, ale cieszę się, że spełniłeś swoje marzenie! :)

Niechaj Ci się dobrze jeździ i nigdy nie psuje! :)
@Saute: Bo jak kogoś stać to może sobie pozwolić na salonówkę. Ewentualnie bierze to w leasing i tak zmieni fure za 4 lata. Sam myslalem o leasingu ale jak mam za audi placic 1300 netto miesiecznie to raczej mi sie to nie kalkuluje, wole odlozyc 1 rok kasy lub wziac kredyt i kupic uzywanego.
@NMetyloAmfetamina: na forum mazdaspeed twierdzą, że różnica miedzy silnikami jest minimalna jeśli w ogole jakaś. Czytałem też, że komus się udało komputerowo dodać mocy do 120KM, tak że by to odpowiadało 165KM. Na wykresach z hamowni widać różnicę tylko powyżej 5000obr/min na najwyższym biegu (przełożenia się różnią, to fakt). Czytałem o tym już dłuższy czas temu, więc mogę też gadac głupoty ;) jedno jest mi pewne - po dłuższym kopaniu doszedłęm
@Grizwold: ja jebe..w jakich czasach my zyjemy :-( kupno zwyklego samochodu w salonie ze sredniej polki nazywamy marzeniami :-(

Chyba ze to pdk to tak cynicznie w nawiazaniu do wpisu sprzed hohoho nawet nie wiem kiedy :-)