Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy też tak macie, czy może mam lekkie skrzywienie umysłu.
Pomimo tego, że jestem w związku czasem przeglądam profile na facebooku moich przeszłych "koleżanek" na facebooku. Takich, z którymi zdarzyło mi się mieć kiedyś "przygodę".

Oglądam jak wstawiają zdjęcia ze swoimi narzeczonymi, mężami, dziećmi, imprezami rodzinnymi, konferencjami, osiągnięciami...
I sprawia mi przyjemność myśl:

Nie ważne jak będziecie się starać, jak bardzo wczujecie się w rolę idealnej matki Polki...
Gdzieś tam w głowie musicie pamiętać... że was wyruchałem... i to nie jak damulki...

też tak macie?
#pytanie #zwiazki #seks #sex #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie wiem czy też tak macie, czy moż...

źródło: comment_UZGth1CXBtJM7DrhYkymaRrymrD4WfdF.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
przestań być beta bankomatem i stan się alfa


@smaichel:

Mierne wytłumaczenie. To nie możesz jej dać również namiętnej miłości? A bycie beta bankomatem wybierasz sam i sam się na takiej pozycji stawiasz. Więc może przestań to
  • Odpowiedz
a gdyby czyjś kolega pytał... panna na fotce to młoda, utalentowana aktorka kina dla dorosłej audiencji, znana jako Gigi Rivera. Kadr pochodzi z odcinka serii "Massage Creep".


@LaPetit: Mądrego to i dobrze posłuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mniej urodziwymi dziewczynami. Takie serio nie wybrzydzają


@trudnomizasnac: xD

Tindera załączy i ma 100 wiadomości dziennie, nawet brzydkie. Nie będzie na mnie marnowała czasu.
  • Odpowiedz
i takim pustym ludziom właśnie różowe dają dupy


@Sahasrara: Swój do swego ciągnie. Ten sam poziom. Tak już jest w wolności seksualnej. Kobieta wybiera na podstawie prymitywnych instynktów, a nie intelektu czy wartości. Człowiek rozwinięty to mięczak dla gadziego mózgu różowych. Jedyne co się liczy to mieć jak najwięcej i posiadać jak najwięcej.
  • Odpowiedz
@1788: wiem, tak jak z tymi gęsiami, co o nich Rej pisał. Pamiętasz to powiedzenie? Wielu myli jego znaczenie... Albo co to Bohun mówił na końcu walki. Tez przeinaczane.
  • Odpowiedz
@01ab: tja, a bycie milionerem też jest przesądzone, wcale nie zostają nimi ludzie sprytni i wytrwali, po prostu wychodzisz z macicy i wręczają ci legitymację zamożnego razem z podręcznym zestawem "Mój pierwszy milion" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@01ab: #!$%@?, że głowa mała... wszystko co umiesz robić w życiu umiałeś od razu? Zmiana zachowania, ubioru, wyglądu, fryzury, ubrań, inne podejście do życia, nie stawianie się na przegranej pozycji, pewność siebie. To wszystko można zmienić i wyćwiczyć, tylko trzeba chcieć a nie siedzieć w piwnicy i #!$%@?ć jakie to laski są straszne, puste, głupie i lecą tylko na alfa. Ile masz wzrostu?
  • Odpowiedz