Wpis z mikrobloga

#!$%@? #microsoft i #!$%@? aktualizacje. Siedze sobie i przerabiam Memrise, nagle reset i update Windows 10, mysle sobie #!$%@? z tym i tak mialem isc cos zjec. Wracam czekam pol godziny, zeby sie zaktualizowalo #wtf mam dysk SSD. Nareszcie odpala sie logowanie, wpisuje PIN i "Your PIN is incorrect" co do cholery, wpisuje haslo: "Your password is incorrect" do #!$%@? nedzy, chwila w Google i a jakze pieprzony update cos #!$%@? z plikami na dysku i nie mozna sie zalogowac.
Resetuje laptopa i mysle zaloguje sie na Win8.1, ktory trzymalem w razie backupu itp. ekran logowania jest naciskam Enter, #!$%@? blue screen i nie idzie odpalic dziada. Wchodze w lastpass na telefonie, patrze haslo dobre do konta M$ ale nie dziala logowanie na kompie za cholere. Resetuje haslo, przychodzi kod na maila po 10 minutach wpisuje, drugi krok kod na telefon o w #!$%@? mam dalej tam polski numer, ktorego nie uzywam w ogole, odapalam druga karte na telefonie, przychodzi kod po kilku minutach i zmieniam haslo do pieprzenego konta i w koncu sie moge zalogowac. Na starcie oczywiscie pozmieniane ikonki na pasku i dorzucone Edge i MS Store, w starcie Cortana od razu po oczach w czym moge pomoc, mowie "Fuck microsoft", a ta szmata "Can't help you with that".

Uwazajcie na te cholerne aktualizacje, bo PIN przestaje dzialac.
#gownowpis
  • 4
  • Odpowiedz
Tez myslalam ze szalu dostane, tym bardziej ze teraz po updacie laptop uruchamia sie duzo dłużej... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@meisje8: Myslalem, ze szlag mnie trafi, bo pare miesiecy temu mialem caly czas bluescreeny przy starcie i to bez powodu i musialem reinstalke robic z pendrive, bo nie dalo sie nic naprawic, swoja droga nie wiem po co oni w ogole dodaja te narzedzia do naprawy systemu jak to badziewie w ogole nie dziala.
  • Odpowiedz