Wpis z mikrobloga

Czasami jak jeżdżę autobusem i widzę jakąś uroczą dziewczyne, to wyobrażam sobie że podchodzę do niej i zapraszam na spotkanie. Ona się zgadza i idziemy do mojej ulubionej kawiarni na herbatę i tak miło spędzamy cały dzień gadając o różnych glupotach #gownowpis
  • 9
  • Odpowiedz
@Please_Remember: a teraz powiedz co Cię blokuje żeby nie stało się tak jak to sobie wyobrażasz? W najgorszej sytuacji, która zdarzy się raz na tysiąc zostaniesz wyśmiany, ewentualnie wymyśli jakiś pretekst żeby Cię zbyć. Pozostałe przypadki to spotkanie się z nią i albo udana randka albo niewypał, a pamiętaj że każdy raz to kolejne doświadczenie poprawiające Twoje umięjętności i pewność siebie.
  • Odpowiedz
W najgorszej sytuacji, która zdarzy się raz na tysiąc zostaniesz wyśmiany, ewentualnie wymyśli jakiś pretekst żeby Cię zbyć. Pozostałe przypadki to spotkanie się z nią i albo udana randka albo niewypał,


@Daroo1:

"- Hej. Może skoczymy razem do kawiarni? Zjemy ciasteczka, porozmawiamy.
- O! Świetnie, czemu nie! I tak nie mam nic innego do roboty, a Ty wydajesz się naprawdę
  • Odpowiedz
Ona się zgadza i idziemy do mojej ulubionej kawiarni na herbatę i tak miło spędzamy cały dzień gadając o różnych glupotach


@Please_Remember: dopisz sobie jeszcze, że wybieracie ciastka i Ty częstujesz ją swoim, a ona ciebie swoim, śmieszkując przy tym. Następnie przychodzi czas pożegnania i to jest najsmutniejszy moment tego dnia.


#truestory
  • Odpowiedz