Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli jestem totalnym debilem z matematyki to dam sobie rade na polibudzie? Wcześniej się nie uczyłem bo mi się nie chciało, ale jak musiałem ogarnąć materiał to bez problemu. Nie będe wychodził z piwnicy tylko będe zakuwał, myślicie że nie #!$%@?ą mnie tak szybko?

#pwr #politechnika #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: sprawdź sam oglądając wykłady online autorstwa docenta Górniaka. Złoty człowiek. Zacznij od przypomnienia tego, czego nie pamiętasz ze średniej, tj. granice, pochodne, ciągi, funkcje itp. Ważne jest liczenie samemu a nie samo oglądanie, bo wtedy ma się mylne wrażenie, że wszystko rozumiesz, bo pan Górniak tak ładnie tłumaczy a jak masz coś samemu policzyć to dupa. Jak ogarniesz dobrze liceum to zmierz się z prostymi całkami. Nie będzie łatwo
Im wyższa matematyka tym bardziej chodzi o zrozumienie a nie zakucie więc może być ciężko


@EmperorT: im wyższa matematyka tym więcej musisz sam ogarniać w domu, bo na studiach na zajęciach tego się nie nauczysz jak nie przerobisz tego później sam w domu, a on pisał, że jak trzeba to sam ogarniał bez problemu, więc powinien dać radę
@KierownikW10: nie ma że słabsze liceum to nie uczą. Od czterech lat szkoły średnie idą nową podstawą i to jest w programie z rozszerzenia matematyki, pojawia się na maturze, więc na pewno to w szkole średniej będzie (i to nawet nie materiał na koncu, tylko najczęściej na początku ostatniej klasy, więc argument, że ktoś nie miał, bo nie zdążył jest inwalidą)