Wpis z mikrobloga

@buszmen007: jak ogarniasz grafiki, to jeszcze tylko ogarnij podstawy HTML, CSS i już na jakimś frameworku do CSS możesz ładne rzeczy robić. I wtedy mógłbyś sobie w kodzie podmieniać zawartość. No chyba, że chcesz jakiś CMS (w stylu panel admina -> dodaj wpis etc.) to wtedy już więcej roboty.
@buszmen007: nie da się odpowiedzieć na twoje pytanie jednoznacznie, wszystko zależy od tego jak bardzo skomplikowany jest twój projekt, można jednak założyć że koszta prostej strony internetowej (autorskiej, a nie w oparciu o jakiś nulled theme) z cms'em zaczynają się od >1k już kiedyś polecałem tutaj http://webenable.pl robiłem kiedyś front-end dla nich nie zdzierajo z klienta i nie janusze biznesu, portfolio mają nieaktualizowane bo nie ma tam, np. moich prac, ale
Wszystko można próbować robić samodzielnie, tylko efekt może być diametralnie inny od tego, co by się chciało mieć. Jeśli do tego chcesz, żeby taka strona przynosiła jakieś sensowne zyski, lepiej zlecić to osobie albo firmie obeznanej w temacie. Zresztą zrobienie strony nie oznacza od razu, że będzie zrobiona jak należy pod każdym kątem. A od tego są specjaliści, żeby było jak trzeba. Choć i z fachowcami bywa różnie. Teraz byle klepacz stronek
@Bone_ właśnie o to że ludzie się biorą za takie rzeczy nie mając o tym pojęcia a potem zdziwieni że nie mają klientów. Ciężko to opisać bo generalnie masz rację, ale większość takich stron zazwyczaj nie nadaje się do pokazania po zrobieniu ich przez domoroslych grafików. Musiałbyś trochę popracować w tej branży żeby to zrozumieć. Powiem Ci tylko ze jak mi klientów t mówi że mu szwagier za flaszkę stronę zrobi to