Wpis z mikrobloga

@maddict: brałem pod uwagę ek4, eg6 i właśnie crx mi się widział najbardziej :D za każdym razem jak na niego patrzę to jest insta boner ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bajlo: z tą reakcją ludzi to chyba przesadzasz trochę, za carrerą GT się tak nie oglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym gratuluje zakupu, oby się dobrze sprawował.
  • Odpowiedz
@bajlo szanuję niczym #!$%@?. Tez miałem d16z5, ale pchnąłem dalej w świat, bo podłoga i progi się kończyły. Kiedyś jeszcze sobie kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@bajlo: nie jestem pewny ale chyba rok temu wrzuciłem to auto na #carspotting (mam jeszcze fotki) gdy stało u mechanika na parkingu i czekało na właściciela po serwisie, wtedy też zrobiło furorę, kupiłeś je w okolicach stalowej woli?
  • Odpowiedz
@pepies: obecnie na grupie na fb są dwie ee8 na sprzedaż - jedna za 25 druga za 28k pln

@rekoj: tak dokładnie w stalowej

@AdamFrey: kup i dbaj, mało ich strasznie a wygląd po 26 latach od produkcji wciąż powala
  • Odpowiedz
@bajlo: () , lato w stalowej już nie będzie takie samo, gdzie pojechalo?
Od siebie mogę dodać że auto było serwisowane u mega ogarniętego mechanika, jeśli chodzi o starsze auta, który sam hobbysticzne remontuje klasyczne sobie auta dla siebie, a najciekawsze auto jakie spotkałem u niego to był jag e-type

Pamiętam jak wczoraj cała wymianę oleju w moim aucie, stałem i się slinilem nad tym autem,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rekoj nie pojechało daleko :D teraz będzie latać po Sandomierzu i Kielcach, no i jakies okazjonalne ewentualne wypady gdzieś ;d mógłbyś jeszcze podać jakiś namiar na tego mechanika na pw? telefon, strone www, email, adres dokładny, cokolwiek, bo dobrze wiedzieć na przyszłość a do stalowej niedaleko mam
  • Odpowiedz