Wpis z mikrobloga

@parooow: no siema ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem już o tym, ale wydawało mi się jeszcze za wcześnie. Połowa ludzi będzie raczej chętna z zeszłego sezonu z osób, które bawiły się do końca, drugą połowę nie wiem jak uzbierać, żeby znowu nie okazało się, że wezmą udział w drafcie, bo jest fajny, a później to już raczej nie, bo nie ma czasu ustawić raz w tygodniu składu,
@parooow: @ider: @fordern: @sowacx: @pacoo: @porucznik_franek:

jest nas na ten moment 7 sprawdzonych osób. Robimy ligę na takich zasadach jak w zeszłym roku czy zmieniamy? Mi się wydaje, że 16 osób to jednak za dużo, 14 byłoby ok. Tylko, że na te 7 miejsc zgłosi się pewnie wiele osób i nie wiem jak można by je zweryfikować.

Kolejna sprawa to format rozgrywek, czy zostajemy przy zeszłorocznej
@sam_gold: wydaje mi się, że formuła była ok, co do osób ciężko weryfikować, można zawołać kilku mirków ewentualnie co udzielają się pod tagiem, to zawsze jakaś forma selekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sam_gold:

Jak dla mnie zeszłoroczny format draftu (aukcyjny) jak i samych rozgrywek był w porządku.

Można też zrobić ligę 12-osobową, wtedy można skompletować lepszy roster i więcej zawodników będzie dostępnych do wymiany w razie kontuzji itp.
@parooow: robiłeś swego czasu zabawę w draft, nie masz jakichś zaufanych osób, które można byłoby zaprosić do naszej gry?

@porucznik_franek: też mi się wydaje, że draft udał nam się w miarę (poza pewnymi organizacyjnymi problemami) i można by zostać przy aukcji. Co do liczby graczy, to znowu nie wiem czy 12 to nie będzie za mało, grałem w takiej lidze w zeszłym roku i dla mnie grało się zbyt "komfortowo",
@gibpotatoe: Nie jest to trudne, po prostu trzeba dziennie poświęcić na to z 5 minut, no i na draft trochę więcej. Najlepiej uczy się grając, ogólnie chodzi o to, żeby wybrać zawodników nie koniecznie najlepszych, ale tych co kręcą najlepsze statystyki np. niby masz Lebrona który jest zajebisty, ale lepiej brać przykładowo Westbrooka, bo ten kręcić będzie lepsze cyferki. Sam draft to coś takiego: dostajesz 200$ na 13 zawodników, musisz pokombinować