Wpis z mikrobloga

#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #garsiart #elo

Melin Gonzo daje porady jak podrywać laski xD Mikroby uczcie się od mistrza podrywu xD

witam witam ogunie poruszymy takom kwestię tego typu. Już mówiłem na filmiku wcześniej już na fejuu filmikach jak podrywać kobietę. Czy kobiete dziewczyna, coś takiego. [...] Właśnie nie. Takim sposobem pokazujecie swojom głupotość, nie mondrość głupotość swojom. [...] To jest w zależności jakie jest pomiędzy wami relakcje. Czy pasujecie do siebie czy nie, to wszystko jest w zależności. I nie popisywać się bo to jest #!$%@? dla mnie chore. [...] Co młodzież #!$%@? #!$%@? to ja taki numerów nie #!$%@?łem jak młodzież teraz #!$%@? w szkołach. O jezus. Ja to jak oglądam to asz zmnie to zastanawia ten ktoś zostanie dorosłym. Jeszcze chyba gorszym #!$%@? niż jest.


elo benc kurtko na temat
RzecznikWykopu - #bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #bzubdynsbfnklllddhx5...
  • 6
@RzecznikWykopu:

TED (Technology, Entertainment and Design - Technologia, Rozrywka i Design) – marka serii konferencji naukowych organizowana przez amerykańską fundację non-profit Sapling Foundation. Jej celem jest popularyzacja – jak głosi motto – „idei wartych propagowania”.