Wpis z mikrobloga

Mirabelki mam prośbę, ponieważ chcę w końcu can into makijaże. Polecicie mi dobry podkład, puder i bazę pod?(ja sobie smaruję buzię kremem niveła albo ziaja czy innym garnierem poprostu) oprócz tego brązer i roświetlacz? Na codzień się lekko maluję, a chciałabym wskoczyć o lvl wyżej żeby okazjonalnie się tak porządnie odwalić z konturowaniem, mocnym okiem/ustami.
#rozowepaski #makijaz #pytanie
Pobierz
źródło: comment_L6W0H0eTMeAbj5v2kU2JKVy8TlssLkbS.jpg
  • 51
@pierozkowyviking: musisz trochę o tym poczytać, samych podkładów jest w #!$%@? i każdy ma inne krycie, konsystencję, nawilża, wysusza, jest dostępny w różnych odcieniach i nie zawsze znajdziesz pasujący, ciężka sprawa tak coś doradzić po prostu. Zależy czego potrzebujesz. Może weź próbki że sklepu?
Najlepiej poczytaj na forach i kup coś na tej promocji w rossmannie.
@pierozkowyviking
W tym roku akcja rozpocznie się 30 września. Będzie podzielona na trzy części.
Promocja 30.09.2016 do 05.10.2016 - 49% Szminki, błyszczyki, kredki do ust, lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci.
Kolejne promocje: 06.10.2016 do 11.10.2016 -49% Tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do oczu, eyelinery.
12.10.2016 do 17.10.2016 -49% Podkłady, pudry, róże, bronzery, korektory do twarzy.
@pierozkowyviking: każda firma ma kilka podkładów, pudrow (i wszystkiego innego). Może wybierz sobie ze dwie, które się mieszczą w budżecie i potem spróbuj dopasować jakiś już konkretny. Zależy jakie masz problemy. Jakieś naczynka, suche skórki, zmarszczki, trądzik, świecenie. To wtedy wybierasz adekwatny. Zależy co chcesz zakryć i czy dużo chcesz zakryć. Opiniami się mocno nie sugeruj chyba że są same złe. Brązer i rozświetlacz to już chyba bardziej jaki się podoba