Wpis z mikrobloga

Mirabelki mam prośbę, ponieważ chcę w końcu can into makijaże. Polecicie mi dobry podkład, puder i bazę pod?(ja sobie smaruję buzię kremem niveła albo ziaja czy innym garnierem poprostu) oprócz tego brązer i roświetlacz? Na codzień się lekko maluję, a chciałabym wskoczyć o lvl wyżej żeby okazjonalnie się tak porządnie odwalić z konturowaniem, mocnym okiem/ustami.
#rozowepaski #makijaz #pytanie
pierozkowyviking - Mirabelki mam prośbę, ponieważ chcę w końcu can into makijaże. Pol...

źródło: comment_L6W0H0eTMeAbj5v2kU2JKVy8TlssLkbS.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@pierozkowyviking no ale tak w ciemno to kiepsko, jaka cera to chyba najważniejsze, polecam jutub, znajdziesz tam od recenzji poszczególnych produktów do porad jak praktycznie namalować sobie inną twarz na twarzy.
Dobry moment, bo od 30.09 w rossmannie będzie przecana o 49% (obczai w necie).
  • Odpowiedz
@pierozkowyviking wiesz, że to tak nie dziala? Wiesz,że trzeba dobrać sobie kosmetyk pod siebie? Wiesz,że trzeba tego nauczyć się używać, to nje jest jak jedzenie - nakładasz i masz :) o ile nie chcesz wyglądac śmiesznie jak cześć karynek to polecam po prostu poczytać i pooglądać.
  • Odpowiedz
@pierozkowyviking: musisz trochę o tym poczytać, samych podkładów jest w #!$%@? i każdy ma inne krycie, konsystencję, nawilża, wysusza, jest dostępny w różnych odcieniach i nie zawsze znajdziesz pasujący, ciężka sprawa tak coś doradzić po prostu. Zależy czego potrzebujesz. Może weź próbki że sklepu?
Najlepiej poczytaj na forach i kup coś na tej promocji w rossmannie.
  • Odpowiedz
@pierozkowyviking
W tym roku akcja rozpocznie się 30 września. Będzie podzielona na trzy części.
Promocja 30.09.2016 do 05.10.2016 - 49% Szminki, błyszczyki, kredki do ust, lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci.
Kolejne promocje: 06.10.2016 do 11.10.2016 -49% Tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do oczu, eyelinery.
12.10.2016 do 17.10.2016 -49% Podkłady, pudry, róże, bronzery, korektory do twarzy.
  • Odpowiedz
@pierozkowyviking: każda firma ma kilka podkładów, pudrow (i wszystkiego innego). Może wybierz sobie ze dwie, które się mieszczą w budżecie i potem spróbuj dopasować jakiś już konkretny. Zależy jakie masz problemy. Jakieś naczynka, suche skórki, zmarszczki, trądzik, świecenie. To wtedy wybierasz adekwatny. Zależy co chcesz zakryć i czy dużo chcesz zakryć. Opiniami się mocno nie sugeruj chyba że są same złe. Brązer i rozświetlacz to już chyba bardziej jaki się
  • Odpowiedz