Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie pks-em. Przystanek, wchodzi pani w średnim wieku. Prosi o bilet do jakiejś miejscowości. Kierowca: 900 zł. Pani wysiadła, zamknęła drzwi, nie pojechała. ( ͜͡ʖ ͡€)
Kierowca do wszystkich tak śmieszkował, ale nikt go nie potraktował poważnie. Do tej pory ;)
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@to_juz_przesada: Tak można wymieniać i wymieniać

- chciałbym obejrzeć tę yariskę
- a penisa pan dostrzeże jak pan w spodnie zagląda?

- chciałbym wezwać elektryka, na całym pionie prądu
  • Odpowiedz
@Naxster przeczytałem całą wypowiedź ale mieszasz różne sytuacje i wrzucasz je do jednego worka. O ile żart w zakładzie pogrzebowym czy ten z yariską albo psem jest oczywiście nie na miejscu o tyle rzucenie byle kwotą w autobusie nikomu krzywdy nie robi i naszemu biednemu, szaremu, polskiemu społeczeństwu przydałoby się czasami trochę uśmiechu na mordzie, jednak jak widać lepiej się zadręczać i z byle zartu robić problem rangi oanstwowej a skutek
  • Odpowiedz
@Stragan: Tak i rozwiązaniem by przynieść uśmiech naszemu społeczeństwu jest wprowadzenie debilnych "żartów" kiedy chodzi o cenę usługi. Tak, tego właśnie nam potrzeba. Chcesz kupić bułki? 5zł każda. Chcesz skserować kartkę? 10zł za stronę.

COMEDIC GENIOUS!
  • Odpowiedz
  • 3
@Stragan Nie pierdziel. Kobitka przez niego nie pojechała. Co innego jakby ją zatrzymał i powiedział, że jak dla niej 5zł (czy tam cena biletu). Wtedy można by ten żart przełknąć, a tak to niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
@Ayano ona też mogła zazartować że nie chce biletu w biznes klasie bo wystarczy jej ekonomiczna albo powiedzieć cokolwiek innego i obrócić to w żart. Inna sytuacja byłaby gdyby bilet kosztował np. dychę a on powiedziałby 30 czy 50 zł ale tak absurdalnie wysoka kwota to chyba powinno być jasne że jest to jedynie głupi żart. Nie wiem, może ja też będę miał takiego kija w dupie na starość ale mam
  • Odpowiedz
@sharleen: W PKSach to w ogóle śmieszni kierowcy pracują.

Jechałem kilka razy w życiu, ale raz słyszałem jak przed przystankiem zapowiedział: "Stacja Łąka, barany wysiadać".
Nie mam pytań ( ͡º ͜ʖ͡º)

Stare czasy... :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Stragan A może nie była taka otwarta i wolała wysiąść niż wdawać się w żarty. Albo była nie w nastroju, zamyśliła się i nawet nie zdała sobie sprawy z absurdalności ceny. Śmieszkowanie ok, ale bez przekraczania granic.
  • Odpowiedz