Wpis z mikrobloga

@Cripex: heh, fajnie by było. Właśnie mój pcmr wczoraj dotarł, bo sprzedałem XO. Ale wątpię. Gra się musi pewno znajdować w tym ich cross buyowym programie. A z tego co kojarzę, to dopiero ich nadchodzące ex'y mają w takowym być. I Quantum Break chyba też było.
@Cripex: GTX1060, i5 6500, na razie 8gb ddr4, 1tb hdd + W10, czyli taki dzisiejszy średniak. Włożyłem to wszystko w taką mniejszą budę http://www.coolermaster.com/images/upload/images/case/Elite110-dimensions.jpg i sobie postawiłem pod tv. Bo chciałem mieć zamiennika XO, tylko lepszego. ;) Po XO mi został kontroler Elite i tyle, jest konsola "własnej roboty". ;) Dzisiaj potestuje. Udało mi się na razie złożyć, system postawić, stery zainstalować. Steam już ciągnie i mam nadzieje, że coś po
@Drake31: możesz postawić pod tv, ale tej samej wygody użytkowania z kanapy nie będzie, bo pasuje myszki i klawiatury używać, żeby sie zalogować, czy cokolwiek kliknąć.
@Jaqp: bzdury panie.
a. steam ma tryb big picture obsługiwany padem, który jest dokładnie tak samo funkcjonalny jak jakikolwiek os konsoli, polecam sprawdzić
b. kupiłem logitecha K400 Plus, świetnie sie sprawdza, wszystko wczoraj z kanapy zrobiłem tym
@Jaqp: a jaki to ma związek z wygodą użytkowania kompa? Bo nie czaje, w takim temacie jak pamiętam przed chwilą byliśmy. ;) Jak tu nie jestem by wywoływać jakąś śmieszną burzę. Byłem 18 lat na pc, miałem skok w bok, 3 lata, ps3 / xo, i jakies starsze dla skeczu. Wiem czego dokładnie chce, XO jest ok, ale nie przy moim przerobie gier. Z czasem dużo rzeczy mnie wkurzyło. Przy PC
@Drake31: taki związek, że wtedy nie obsłużysz tego przez big picture i pc nie będzie tak wygodny do kanapowego grania jak konsola, która została stworzona do takich celów :)
@Jaqp: czego nie obsłużę? Pudełka z kodem steam? Seriously? ;) Drm free? Origin? Uplay? Klawiaturka się sprawuje świetnie, zrobiłem wczoraj instalacje systemu, sterowników i całego oprogramowania, leżąc na kanapie i pijąc piwo.
@Drake31: a jak będziesz potrzebował coś zrobić na komputerze co wymaga wygodnej pozycji przy biurku, robiąc przerwy na grę to rozumiem będziesz przepinał komputer od tv do biurka? :)