Wpis z mikrobloga

Mały nożyk zrobiony dla znajomego wędkarza. Bardzo popularny kształt wsród wędkarzy i myśliwych polujacych na drobną zwierzyne, zresztą potocznie ten typ nazywany jest "Bird and trout" . #!$%@? sie małym precyzyjnym ostrzem i wygodną duża rekojescią. Mam jeszcze 2 zahartowane ostrza ale nie wiem w co je oprawic :) #trollsky #knifeboners #knifemaking
Trollsky - Mały nożyk zrobiony dla znajomego wędkarza. Bardzo popularny kształt wsród...

źródło: comment_sq1o2RArc36QLPVeH7KliP1ttXmgGlHq.jpg

Pobierz
  • 37
@Dakkar: nie mam zadnego studia, zdjecia robie w warsztacie lub w okolicznym lesie. Aparat to 10 letni (jak nie wiecej) canon 400d a obiektyw to zazwyczaj 60mm/2.8 macro. Swiatło to warsztaowe lampy , wsadzam tylko do klosza reczniki papierowe zeby sie fajnie rozproszyło. Co do postprodukcji to ... uzywam filtrów z instagrama bo naprawde w 2 minuty mozna wydobyc to co na orginalnym zdjeciu jest za ciemne , do tego dodaje
@Trollsky o, Canon 400D, dobra maszyna :) sama posiadam i, mimo że prosta w porównaniu do tego, co dzisiaj oferują lustrzanki z tej linii, maszynka nie do zajechania.
@Trollsky: jak byś sprzedawał kiedyś te noże to daj znać. z chęcią bym kupił taki ręcznie robiony nóż do kuchni. sprawdził bym czy sobie palców nie utne ( ͡º ͜ʖ͡º)