Wpis z mikrobloga

Zapraszam w piątek na preTEXTY. Jeden z fajniejszych festiwali literackich w naszym regionie. Start o 18.00, Art. Inkubator,ul. Piastowska 19c.
Zawołam was, bo macie blisko @wszystko_pozajmowane @Cerb3rusPL @nerwicaaa @Apreter @TomgTp @SOLGAZ @FilozofujacaCalka @ancynamonek @dajming @eternal_slavo @Cziw @Killuminatii @kasztane @punkowiec @brokenik @cukier_bialy
Możecie czuć się wyróznieni xD
#bielawa #dzierzoniow #pretexty #festiwalpretexty
CesarzPolski - Zapraszam w piątek na preTEXTY. Jeden z fajniejszych festiwali literac...

źródło: comment_6eSirdiFQHUtCJx8d2RHBAX2pBUE3Rt9.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: nie no jajcuję sobie. Co ja tam bym miał mówić, jak się pisze teksty na portal ze śmiesznymi obrazkami i historyjkami? xD A że mam blisko, to jak nie będę spał, to podjadę. Co mi tam. #yolo poproszę kogoś innego, żeby posiedział w tym czasie za mnie w piwnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: krowy po polach ganiam, jajka zbieram, takie tam. :D

A w Warszawie rzeczywiście byłem, ale to tak tymczasowo tylko, 13 lat xDDD

To co, jakieś wykopiwo w Bielawie, albo w Dzierżoniowie w Raporcie w ten weekend? :D @Solgaz chciał organizować, może na ten weekend zdążą. xD (później wyjeżdżam)


  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: no to umówmy się w piątek na tym festiwalu, czy po tym festiwalu. Jak już się umówimy to spał nie będę, bo ja z gęby cholewy nie robię. Ludzi znasz, to daj im znać, żeby wpadli, czy coś. xD Bo ja tu nikogo.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: Mnie z kolei choroba rozłożyła, ale prosiłbym o informację o następnym wykopiwie, aktualnie mieszkam we Wrocku, ale na weekendy zjeżdżam do Bielawy, także jakby była okazja, to bardzo chętnie wyjdę :)
  • Odpowiedz