Wpis z mikrobloga

#fifa17 Zawsze zamawiałem preorder fify, w tym roku tego nie zrobiłem ze względu, ze preorder dostawałem później niż ludzie, którzy tego nie zamawiali bo fifa była na półkach o wiele szybciej, i przez ostatnie dwa dni mialem parcie na fife, myślałem, ze dorwę na płytce przed premiera w jakimś sklepie-nie udało sie, śledziłem ten hashtag od rana do wieczora i czekałem na wpis jakiegoś mirka z pudełkiem w ręce i podpisem "Fifa17 dostępna tu i tu, lećcie i grajcie w to wszyscy" - nie stało sie tak. Koniec końców kupiłem z brackim wersje elektroniczna (ps4) na spółe, i siedzę przed włączona konsola i patrzę sobie na ten licznik, zapłaciłem 135 zł, i jeszcze tej nocy zagram sobie w wyczekiwana gierkę, a wy czekajcie sobie na tych kurierów, nawet mi Was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wojciechovsky - #fifa17 Zawsze zamawiałem preorder fify, w tym roku tego nie zrobiłem...

źródło: comment_Ech2HXOcmGYNUQ5h6djqPYPYmL9TcZq5.jpg

Pobierz
  • 17
@wojuturek: tak, graj sobie w grę w której jest jakiś red united, a grafika w Pes 16 (była darmowa na ps+ dlatego pobrałem zobaczyć) wyglądało jak ostatnie gunwno, może ficzynie było lepiej, ale grafa jak w grze soccer na pegasusa, o braku licencji i nazwach czołowych drużyn nie wspomnę..
@Gom3z: piszesz jak jakiś życiowy przegryw, każdy w życiu chce być ten cm do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten komentarz brzmi tak, jakbym non stop czymś sie chwalił, a tak nie jest ;) wiec jebnij barana w ścianę, i wstań rano do fabryki w uk, smutny człowieku
@Wojciechovsky: gratuluje mirku, ale nie o to w tej zabawie chodzi :) Co to za różnica czy ktoś wtopił na jakimś media markt preordera, trafił trafiejkie na gram.pl, kupił samemu cyfrówkę, czy kupił na spółe z bratem/kolegą. Liczą się emocje i ten hype, wszyscy przecież jaramy się pierwszymi tygodniami z grą, każdy chce mieć ją jak najszybciej. Te emocje są najlepsze w byciu graczem. Powodzenia w prowadzeniu kariery i meczach online