Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie w sprawie kupna samochodu. Mam coś na oku i to mocno ale nie znam żadnego znajomego mechanika. Wiem, że można kogoś sprowadzić kto za opłatą zrobi oględziny i przedstawi raport. Mam takie coś

https://motocontroler.com/strona_glowna#nasza_oferta

Weźmy opcję nr 2 albo 3 - "Wykonamy oględziny podwozia w warsztacie". Jeśli auto sprzedaje komis to jak mieliby to zrobić? Komis się nie zgodzi, żeby je gdzieś zabrali na warsztat. Jak to kurde działa? Jestem z małopolski ale do śląska rzut beretem więc dobrze by ekspert stamtąd był. Te ceny są ostateczne? Oni nie liczą sobie za dojazd? Znacie innych podobnych, którzy oferują takie usługi?

#kupautozmikro #kupnosamochodu #samochody

wołam miasta z regionu bo może ktoś będzie w temacie więc jak ktoś ma ból o tagi to przykro mi
#chrzanow #oswiecim #bielskobiala #katowice #tychy
  • 13
@roszek autotesto to badziew... Te ich pakiety są o połowę za drogie... To samo co u nich kosztuje 250 zł sprawdzisz sam zs jakieś 80-100zł na byle jakiej skp i wcale nie trzeba być znawcą żeby sprawdzić to co oni robią... Tak samo z tym najdroższym pakietem za 350 zł
A historii wypadkowej w ubezpieczalniach oni chyba nawet nie sprawdzają tylko samemu miernikowi wierzą, wielcy "fachowcy"
@petrelli30: I tak i nie, kupiłem auto w polecanym przez nich komisie i nie mogę na nic narzekać. Na tyle ogarniają temat że do aso jadą jak już nie mają się do czego przyczepić.