Wpis z mikrobloga

Aż muszę się wyżalić do #modameska. Dzisiaj w gorących znowu nitka o koszulach z krótkim rękawem, i znowu ten sam schemat:

- OP wrzuca obrazek wyśmiewający #!$%@? pstrokate koszule z krótkim rękawem

- OP dostaje dużo zasłużonych plusów

- Ktoś w komentarzu pisze "ej, ale co z tą koszulą jest nie tak"

- Ten ktoś z komentarza dostaje nawet sporo plusów

- Wywiązuje się dyskusja, w której zwolennicy #!$%@? koszul podają następujący argument:

takie koszule są ok, a ja wiem bo obracam się w kręgach w których zwraca się na takie rzeczy uwagę


Popełniając następnie błąd logiczny tworzy projekcję i generalizuje wykop mniej więcej w ten sposób:

Wszyscy we wszystkich kręgach chodzą w takich koszulach a nagle człowiek wchodzi na wykop i dowiaduje się, że to zbrodnia na modzie

Hurr wykopki naczytały się w poradnikach, że #!$%@?ć krótki rękaw, i teraz hejtują

Wykop to jednak bardzo dziwne miejsce.


A na zakończenie litanii gównoargumentów ktoś wrzuca za każdym razem to samo zdjęcie Bonda w koszuli z krótkim rękawem, oczywiście zupełnie innej niż ta o której była mowa, niczemu też nie dowodząc.

A teraz konkluzja: koszule z krótkim rękawem mogą być spoko, jeszcze jak, ale nikt temu nie zaprzecza. Tandetne koszule z krótkim rękawem w pstrokatą kratę o których mowa są #!$%@?.

#gorzkiezale #koszule
  • 11
@FireDash:

jakiś ciekawy argument


Są pozbawione smaku i wyglądają tandetnie. To wystarczy.

Inb4 >a mi się podobają

To, że coś się komuś podoba nie znaczy, że nie jest kiczowate, jak w tym przypadku.
@FireDash: Jahwe przekazał Mojżeszowi na Górze Synaj wraz z dekalogiem tzw. przykazanie dobrego smaku, które zakazywało noszenia kiczowatych koszul na krótki rękaw. Niestety na przestrzeni wieków obumarło i jest obecnie zwalczane przez wykopowe lobby fanatyków "heterosexual men's fashion".
Pic rel - przedstawiciel tego lobby w tradycyjnym uniformie stowarzyszenia.
k.....n - @FireDash: Jahwe przekazał Mojżeszowi na Górze Synaj wraz z dekalogiem tzw....

źródło: comment_V2Nkmo7gHDjnacpz5onRwy48hFrc8CB1.jpg

Pobierz
@FireDash: Kicz idzie praktycznie w parze z powszechnością, popatrz na sztukę i muzykę popularną. I znowu, nie mówię ogólnie o koszulach z krótkim rękawem, a tym konkretnym rodzaju koszuli z krótkim rękawem. Czytajcie posty dokładnie na litość michaua (ノ)ノ