Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomóżcie Mirunie, Popełniłem Ogromny błąd z dziewczyną spotykam się od miesiąca w prost mnie oczarowała
Nie jestem jakaś stulejką czy coś miałem pare związków ale nikt nie zawrócił mi w głowie jak ta kobieta, niestety powiedziałem jej że mi na niej zależy. Ona na to odpowiedziała że też jej na tym zależy i nie chce tego spieprzyć (nigdy nie miała chłopaka ) i potrzebuje jeszcze czasu żeby w coś wchodzić ?
Ps. Chce sie dalej ze mną widzieć, ale widzę że jeszcze nie jest przekonana do mnie co zrobić ? Żeby sie jednak przekonała do mnie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania bo normalni ludzie potrzebują czasu. Po miesiacu to człowiek nie jest jeszcze pewny czy lubi drugą osobę, a ty wyjeżdżasz z tym że ci zależy. Za tydzień powiesz że ją kochasz, a za dwa zdziwisz się że uciekła bo było za szybko i zaczęła czuć sie osaczana. Pilnuj co mówisz i nie kłap dziobem bo tylko dziewczynę przestraszysz jeszcze bardziej. Jest fajnie to to podtrzymuj i doprowadź do sytuacji w ktorej