Wpis z mikrobloga

Polka spotyka się z obcokrajowcem z zachodu. Co piszą różowe i białorycerze?

nie znasz, nie oceniaj

niech robią co chcą

nie zaglądajcie innym do łóżka

na zachodzie mężczyźni często dbają o siebie lepiej niż Polacy

to naturalne, że kobiety instynktownie wybierają mężczyzn, którzy zapewnią lepszy byt jej i ich dziecio,

niech każdy spotyka się z kim chce


Polak spotyka się z dziewczyną z Ukrainy. Co piszą różowe i białorycerze?

98% Ukrainek to szmaty szukające naiwniaka, który da im zieloną kartę

Ukrainki lecą tylko na kasę i twój portfel hurr durr

znam Ukrainkę i... ( tutaj wpiszcie tysiące historii o tym jak to Ukrainki są #!$%@? i w ogóle obłudne)

Ukrainki to szmaty, bo dają od razu, a Polki są porządne bo dla nich musisz się starać.

hehe jesteś stulejarzem i #!$%@?ą, bo wolisz z Ukrainkami się spotykać, zamiast adorować i starać się o polską księżniczkę

zagadaj do Niemki, albo do Brytyjki, to wtedy pogadamy, stulejarzu


Komentarze brałem z tego wpisu.

http://www.wykop.pl/wpis/19809035/#comment-70639637

No wiecie, jak Polka spotka księcia orientu, albo szarmanckiego Brytyjczyka, to nikt nie m prawa złego słowa powiedzieć, albo chociaż krzywo spojrzeć.

A jak to Polak spotyka się z uroczą Ukrainką, bądź śliczną Rosjanką, to on jest stulejarzem i #!$%@?ą wyrywającym na hajs i różnice kulturowe, a one są szmatami lecącymi na kasę i zieloną kartę.

Ogólnie bym nawet o tym nie pisał, ale wielokrotnie spotkałem się z taką postawą w rzeczywistości.
Dwie czy trzy znajome zachwycały się moim znajomym Brytyjczykiem, który w Polsce niczym się nie wybijał pod względem wyglądu czy ubioru, a potem, gdy spotykałem się z pewną Rosjanką ,,w trosce o mnie" mówiły, że jak to wszystkie Rosjanki, leci na kasę (#!$%@?, że byłem zwykłym studenciakiem) i chce obywatelstwo, a potem na pewno mnie rzuci.

Musiałem aż odciąć się od nich, bo nie lubię toksycznych i rakowych ludzi.

#rakcontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
Pobierz T.....5 - Polka spotyka się z obcokrajowcem z zachodu. Co piszą różowe i białorycerze...
źródło: comment_OZZCfb7j0QE6dKAnpuy920WXpZIS3yhA.jpg
  • 29
@Tical25: Ależ nie no, oczywiście, nikt nie ma prawa złego słowa powiedzieć, ani krzywo spojrzeć. Szkoda, że gdy wspominałam (nie tylko na Mirko) o moim związku z obcokrajowcem, dowiedziałam się, iż:
* rucham się z cyganem. Mój mężczyzna pochodzi z Bułgarii, ale cyganem absolutnie nie jest.
* nie zasługuję na szacunek od żadnego polskiego mężczyzny.
* jestem zdrajczynią.
* żebym lepiej nie wpadła na pomysł, żeby przywieźć do Polski jego, bądź
Szkoda, że gdy wspominałam (nie tylko na Mirko) o moim związku z obcokrajowcem, dowiedziałam się, iż:

* rucham się z cyganem. Mój mężczyzna pochodzi z Bułgarii, ale cyganem absolutnie nie jest.

* nie zasługuję na szacunek od żadnego polskiego mężczyzny.

* jestem zdrajczynią.

* żebym lepiej nie wpadła na pomysł, żeby przywieźć do Polski jego, bądź nasze ewentualne dzieci.

* o mało kulturalnych epitetach w naszym kierunku nie wspomnę.


@indeed: bardzo
@Tical25: Glupoty opowiadasz. Po prostu stulejarz bedzie upatrywal swojej porazki uczuciowej zamiast we wlasnym #!$%@?, to w tym, ze kobiety leca na kase i "egzotycznosc". A zenskie stuleje zamiast zadbac o siebie, to beda zwalac wine na Ukrainki.
No wiecie, jak Polka spotka księcia orientu, albo szarmanckiego Brytyjczyka, to nikt nie m prawa złego słowa powiedzieć, albo chociaż krzywo spojrzeć.


@Tical25: Ja piję tylko do tych słów. Akurat w tej kwestii to wieeelu Wykopków patrzy tak krzywo, że aż dostają rozbieżnego zeza. Pojazdy na drugą stronę barykady tj Polaków szukających szczęścia w miłości za granicą, widzę chyba po raz pierwszy. ;)