Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: Pokazałem auto które kosztuje tyle samo co wymienione przeze mnie nowe auta w tej samej cenie. Wiadomo, że E36 nie ma za wiele wspólnego luksusem, ale jak ktoś ma 8 tys. na samochód to nie ma co szukać luksusowego auta. Sam kupiłem sobie 4 lata temu E46 bo chciałem auto które się super prowadzi, ma na wyposażeniu coś więcej niż szyby na korbki, charakter i wygląda dobrze. Jak je
  • Odpowiedz
@chwed: @bigger: @Udowodnij_albo_zamilcz: W sumie za niecale 80k masz fajnie wyposażony nowy samochod i taka np. mazda 3 czy toyota nie traci na wartosci tak duzo, a jesli kupujesz auto na pare lat np. 5 lat to wcale nie jest tak duza strata.

no i za 80k mozesz tez kupic uzywane bmw 3 ale zanim znajdziesz taka co nie jest spawana z dwoch to minie sporo
  • Odpowiedz
@mesrs123: Ja akurat kupując auto nie sugeruję się tym ile traci na wartości, więc nie wiem czemu jestem tu wymieniony. I nie kupuje aut za 80 tys, bo mnie nie stać ()
Poza tym auto to nie tylko wyposażenie. Do 80 tys. Mazda 3 jest JEDYNYM samochodem jaki bym kupił nowy (pod warunkiem że byłby to drugi samochód, bo jest mała). Na jakieś inne sensowne auto
  • Odpowiedz
no i za 80k mozesz tez kupic uzywane bmw 3 ale zanim znajdziesz taka co nie jest spawana z dwoch to minie sporo czasu nerwow i kasy + jak cos nawali bo auto ma 200k przebiegu i jest wyeksploatowane przez poprzedniego wlasciciela to koszta tez sa duze a w nowym placisz za spokoj.


@mesrs123: Z tym to się w 100% zgadzam.
  • Odpowiedz
@Udowodnij_albo_zamilcz: Wiem,ze to tania zarzutka, ale pociagne watek dalej.
Moje aktualne BMW ma 1,5 roku i jest rynkowo warte ze 140k.
14 lat starsza(!) 7emka niedawno uratowala mi zycie a na pewno zdrowie. Bo z relacji policjantow i strazakow , ktorzy takie zdarzenia ogaldaja codziennie w kazdym aucie klasy nizszej kolizja czolowa przy 70km/h z Suvem (Murano) konczy sie przynajmniej szpitalem. A taka Corse to by zmiotl.

I tak ~17
  • Odpowiedz
@chwed: do 80k masz tez leona, aurisa, ceed, i30 no i fabie i w takiej cenie masz navi i grzane fotele + inne bajery no albo gola octavie. za wiekszy typu octavia czy cos tak jak mowisz trzeba doplacic z 20-30k
  • Odpowiedz