Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuje się jak #przegryw, znajomi chleją browarki, litry wódki, imprezują co wieczór, siedzą grają w gry przedział wiekowy 17-22 lata, na fejsach i instagramach lansik bo niektórzy emigrują , a ja jak skończony #przegryw siedze kminie jak zarobić pieniądz i mieć w miare dobre życie, uczę się rzeczy które mogą nie dać mi zysku, uczę się rzeczy choć mogą nie mieć sensu dla innych.. Czuje że przegrywam życie bez kitu.. goście po zawodówkach i technikach (niektórzy po maturach ale bez studiów) a ja bez matury i studiów xD #!$%@?
Jedyne co słysze to hihy i ahy w moją stronę .. a od rodziny to nawet szacunku nie mam..
banda debili za płotem (sąsiedzi) obgadują że siedzę do 2 w nocy gdy ich córka #!$%@? już po trzydziestce jeździ do chłopaków suka nędzna jeszcze donoszą że tak późno siedze

Ile kasy trzeba żeby wyprowadzić się do większego miasta albo obok Warszawa, Wrocław? nie wiem gdzie mogę nawet w samochodzie spać tylko jak najdalej od tego otoczenia
Raczej ze stażu się nie utrzymam ale jak uzbieram kase to w przyszłym roku już mnie tu nie powinno być
#oswiadczenie #life #zalezdupy #truestrory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: W Wawie pelno ogłoszeń o pracę. Warto mieć oszczędności minimum na 3 mc utrzymania. Ceny to 800 zl za pokój w dobrej lokalizacji i standardzie do 400-500 zl na obrzeżach/pod Wawa (można taniej jak wspoldzielony). Koszt biletu to troszkę ponad stówkę za miesiąc. Żarcie to juz sprawa indywidualna. Można liczyć 300 zl jak sam gotujesz. Co oznacza ze warto miec 2700 na start. Zarobki to idzie za 1500-2000 netto cos