Wpis z mikrobloga

Mirki za jaką część wypłaty najlepiej wynająć mieszkanie/kawalerkę przy zarobkach 2500zł?
Pytam się bo chce się wyprowadzić od rodziców a nie wiem ile musi mi się zostać na przeżycie, bo inaczej dysponuję środkami jak się nie patrzy na koszt mieszkania za darmo.
Nie pale, pije okazyjnie , posiadam auto wiec samego OC około 1100zł do zapłaty co rok.
#wyprowadzka #lvl21 #przegryw
  • 7
@swinka_morska: @BajerOp: @Matril:
Miasto Bydgoszcz, koszt wynajmu pokoju to około 500zł-800zł
Koszt wynajmu kawalerki/mieszkania 2pokojowego max. 40m. (umeblowane)
to 950-1400 w tym czynsz + opłata wynajmu, do opłacenia dodatkowo pozostaje prąd, woda albo gaz (większości jedno z dwóch jest w cenie czynszu) + internet

Pokój ze studentami słabo, ja pracuje im pewnie w głowie by były imprezy i nawet dobrze bym się nie mógł wyspać jak mi będą wracać
@Asior7: to poczekaj aż ona skończy szkole, albo skończysz związek(xd) . Kawalerka zawsze spoko jak za taką cenę to luz blues, albo weź 2 pokoje i szukaj sam współlokatora żeby Ci pasował.

Aha i gneralizujesz studentów bo większość to normalni ludzie z celami.
@Asior7: nie trudno trafić na normalnych gości :) mieszkałem z 2studentkami medycyny jakieś dwa lata temu. To oprócz tego, że chodziły jeść o 2 w nocy to nie było ich widu ni słychu. :D