Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #ktzbuk Czemu oszukujesz? Po golu dla Korony napisales ze sie pomyliles i Jagielonia mialo byc 0.2 stawki a nie 2. A pozniej jak jaga wygrala to usunales koment xD TY i te Twojhe liczenie xD Edytujesz co drugi wpis, wybierasz sobie do podsumowan tylko to co wejdzie i udajesz #!$%@? typera xD

Ludzie nie wplacajcie mu ani grosza przeciez to oszust jest.

Moze ktos zawolac @kitz bo mnie ma na czarnej.
  • 62
  • Odpowiedz
@Perlo: "i tak go zalatwie" XDD krul mikrobloga sie znalazl, ale chyba nikt nie jest tak glupi by lamac regulamin z modkow, pozdro. a poki co regulamin lamiesz ty bo poki co nie pokazales nic i tylko se durnego posta strzeliles i teraz tlumaczysz sie "hiperbola" XD.
  • Odpowiedz
@kitz: Spytałem o TWOJE stawki, za które grasz, gdyż interesowało mnie jak grubo obstawiasz swoje typy, które polecasz innym. Jak widać, nadal nie rozumiesz, ale nie ja tu jestem od tłumaczenia tobie.
  • Odpowiedz
@kitz: Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Jak Korona strzeliła to pisałeś że do dnb miało być 0.2 stawki, jak Jaga wygrała to usunąłeś ten komentarz, cały czas do tego zmierzamy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kitz: bo jaha przegrywala 1-0 i sie spociles ze nie wejdzie. jakbys nie mial nic na sumieniu to bys poprosil moda zeby pokazal wpis i bys sie mogl nam smiac w twarz. dziwne ze tego nie robisz.
  • Odpowiedz
@Perlo: @Cubic: Ale chłopaki, tego nie ma co tłumaczyć. Przecież to jest jasna sprawa, a ten naciągacz tylko to udowadnia swoimi głupkowatymi wpisami. Szkoda czasu, kto ma coś pod kopułą to będzie omijał tego szkodnika.
  • Odpowiedz
@Perlo: @Cubic: bo mam inny dowod ze to nie prawda - typ dalem Draw no bet Jagiellonia 2 stawki # 3.60 o 15:48, 15:46 Korona strzelila gola :) czemu mialbym dac bet, potem w komentarzu zmniejszyc sobie od razu stawke zamiast edytowac od razu wpis? wtf ;d wiec **** wam na ryje eksperciki ktore uwazaja ze maja racje a tak naprawde nawet nie widzialy wpisy tylko komentujecie bo kolega do
k.....z - @Perlo: @Cubic: bo mam inny dowod ze to nie prawda - typ dalem Draw no bet ...

źródło: comment_SQOOmQNUBHL3UWOWXWlMwreULDf1uaLb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kitz:

na czarnej mam malutki osób a ty pojawiłeś sie tam pierwszy

To od kiedy bawisz sie w typowanie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Pamietam jak mnie na czarno wrzuciłeś.
  • Odpowiedz
@kitz: nie wiem czy wiesz, ale mecze nie zaczynają się o tej godzinie co w terminarzu tylko mają parę minut opóźnienia. Więc ten gol mógł paść o 49...
  • Odpowiedz
@vossinho2: nie wiem czy wiesz ale ten mecz wystartowal i 95% meczy startuje tak jak w terminarzu, sedzia czeka z rozpoczeciem i nie nie padl o 49 mozesz to sprawdzic w historii zmian kursow u buka. Zreszta jakby padl to bym chyba edytowal post zamiast pisac inny po golu? przeciez to nie ma sensu i ktos z 100+ osob na grupie sie skapnal. Napisalem o zupelnie innym becie skasowalem na fb
  • Odpowiedz
  • 0
Kitz wedlug mnie podawal draw no bet jak juz Jaga przegrywala, ale mogl napisac ze 0.2 stawki, bo cos nie mogli sie ogarnac, ale jak bylo wie tylko kitz :d
  • Odpowiedz
@kitz: Nie rozumiem dlaczego unikasz odpowiedzi na pytanie: Czy moderacja może pokazać usunięty przez Ciebie komentarz. Skoro masz rację to wyraź na to zgodę i jeżeli screen to potwierdzi oficjalnie Cie przeproszę.
  • Odpowiedz
@wajsik: @Cubic: nie nigdzie tego nie unikam napisalem do Perlo 3 rzeczy - zeby podal ze moj co drugi wpis jest edytowany tak jak napisal w poscie, zeby zacytowal chociaz tego posta chociaz i tak wiemy juz ze sklamal. Draw no bet po 3.60 jest chyba oczywistoscia ze byl po golu taki kurs zreszta po minucie to widac dokladnie. Tutaj data wrzucenia mojego posta. Na grupie od razu skasowalem ten
k.....z - @wajsik: @Cubic: nie nigdzie tego nie unikam napisalem do Perlo 3 rzeczy - ...

źródło: comment_OA3At0HMDpLINdIgIRs6Q6ZWlf8Q1uSp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz