Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #ktzbuk Czemu oszukujesz? Po golu dla Korony napisales ze sie pomyliles i Jagielonia mialo byc 0.2 stawki a nie 2. A pozniej jak jaga wygrala to usunales koment xD TY i te Twojhe liczenie xD Edytujesz co drugi wpis, wybierasz sobie do podsumowan tylko to co wejdzie i udajesz #!$%@? typera xD

Ludzie nie wplacajcie mu ani grosza przeciez to oszust jest.

Moze ktos zawolac @kitz bo mnie ma na czarnej.
  • 62
  • Odpowiedz
@Perlo: XDDDDDDDDDDDD "nie zmieniaj tematu" jaka ty jestes ameba. dasz dowod na to:

Edytujesz co drugi wpis, wybierasz sobie do podsumowan tylko to co wejdzie i udajesz #!$%@? typera xD


i wtedy niech moderacja nawet kazdy moj wpis pokaze - ale najpierw pokaz ze CO DRUGI WPIS BIORE DO PODSUMOWAN co jest totalna nie prawda bo przegrane bety i to za sporo stawek tez daje. Ale to ty masz tu cos
  • Odpowiedz
@bart0sz: nie, w poscie pisales jakies rzeczy ktorej totalnie nie maja sensu i potwierdzaja ze nie masz pojecia o czym mowisz co wytknal ci jeden uzytkownik w tamtym wpisie a tutaj dalej leci :D jakby tak bylo jak piszesz to dawno albo ty albo twoi koledzy od plusikow by cos znalezli, przeciez jestesmy w internecie - wszystkie typy ktore leca odemnie sa wrzucane na grupe, na grupie jest ponad 100 osob
  • Odpowiedz
@kitz:

@kitz: Pokaż "poprawnego" posta, pod którym wkleiłeś to 0,2


Ehh.. A ten dalej to samo. A co mi wytknął "jeden użytkownik"? Ja tylko spytałem cię o stawki, jakimi operujesz no ale jak widać w tamtym temacie to pytanie cię przerosło...
  • Odpowiedz
@bart0sz:

Ehh.. A ten dalej to samo. A co mi wytknął "jeden użytkownik"? Ja tylko spytałem cię o stawki, jakimi operujesz no ale jak widać w tamtym temacie to pytanie cię przerosło...


Nie, to Ciebie przerosło zrozumienie tego ze podawanie tego w jakikolwiek inny sposob jest bezsensu co owy uzytkownik ci wytlumaczyl, potem sie juz nie odezwales.

@Bartezzzz:
najpierw sie zainteresuj tematem potem komentuj, thx
  • Odpowiedz