Wpis z mikrobloga

101294 - 22 = 101272

Chilloutowo, czyli kolejny wypad z kumplem. Ziomek na fullu, a ja na crossowym. Trochę miasto, trochę asfalt, trochę las. Miało być więcej km, ale od wczoraj zdrowie płata mi różne figle. Z drugiej strony grzech nie skorzystać z takiej pogody jaka dziasiaj była. Najwyżej jutro rano obudzę się chory...

Na zdjęciu Miejsce Mocy #pdk

Statystyki:

Dystans: 22 km
Czas: ◷01:22:22
Średnie tempo: 3:43 min/km
Średnia prędkość: 16,11 km/h
Kalorie: 633 kcal

W tym tygodniu to już 109km!
#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

niepoprawny_pesymista - 101294 - 22 = 101272

Chilloutowo, czyli kolejny wypad z ku...

źródło: comment_Gc9TpAF96ze1NQjZFK1adAE8OEY2wriX.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dablju_: Zdjęcie zrobione w pobliżu wsi Łosino, gm. Kobylnica, nieopodal rzeki Słupi. Właśnie próbuje znaleźć jakiekolwiek info o tym miejscu, bo sam jestem ciekaw, niestety na razie nic nie mam.

Oprócz tego zdjęcie mam jeszcze jedno praktycznie z tej samej perspektywy, może zrobione metr bliżej.

edit. Patrząc na rok, który jest na tym obelisku (1964), myślę, że jest to związane ze spływem kajakiem Karola Wojtyły w tymże roku. Kilka kilometrów
  • Odpowiedz
Patrząc na rok, który jest na tym obelisku (1964), myślę, że jest to związane ze spływem kajakiem Karola Wojtyły w tymże roku. Kilka kilometrów w dół rzeki jest kolejny obelisk, jeśli dobrze pamiętam z tablicą pamiątkową, i tam jest właśnie wzmianka o tym wspływie papieża, który wtedy jeszcze papieżem nie był.
  • Odpowiedz