Wpis z mikrobloga

@ArekJ: A weź #!$%@? z tym maratonem, ulice gdzie nawet te kuwie nie biegły i tak były zamknięte, za jaja powinno się wieszać tych co wydali zgodę na ten kretyński festyn
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Robert_K: @beer_man: @polik95: najlepsze jest to, że nawet nie było znaków o objazdach. 3 razy próbowałem na wisłostradę wjechać bo nie było znaku, że objazd czy coś. Dopiero na końcu się okazywało, że jednak zamknięta. Okazało się, że postanowili przyoszczędzić i zamiast żółtych tablic informujących o objeździe postanowili... zdjąć białe znaki informujące, że da się jechać w danym kierunku. TO JEST DRAMAT #!$%@?
  • Odpowiedz
@feevcio: google maps uporczywie kierowało na wisłostradę. ja bym ogólnie ogarnął, gdyby nie to, że nie wiedziałem dokąd wisłostrada jest zamknięta, a ani jednego żółtego znaku informacyjnego nie było
  • Odpowiedz
@ArekJ: google map ssie w porownaniu do automapy, ktora na biezaco ma aktualizacje, co mi sie podoba w automapie a czego nie ma google map to asystent pasa - pokazuje z ktorego pasa mam jechac - swietna sprawa, polecam
  • Odpowiedz
@feevcio To chyba różne guglemapy mamy, jak popatrzysz na zielone pole u góry to masz pokazane strzałki i ta najwieksza to Twój pas do zajęcia :)
  • Odpowiedz
@ArekJ: Taaa. Jechałem tramwajem to kobita wysiadła spytać policji czy ma jechać w prawo czy w lewo, sami nie wiedzieli to stwierdziła że ma to gdzieś i wraca na Woronicza bo później nie wykręci
  • Odpowiedz