Wpis z mikrobloga

Łamanie prawa w imię najmojszości własnej ideologii.


@koroluk: No wiadomo, z jednej strony podburzanie do nienawiści wobec innych ludzi, z drugiej podstawowe prawa i godność człowieka, ale przecież to tylko różne ideologie (nie nam oceniać, która lepsza!), ważne żeby być "ponad to" i wszystkie najmniejsze wykroczenia równo potępiać, bo prawda leży pośrodku.

Po prostu dalej bawmy się z nienawistnymi fanatykami w Wersal, ostatnie 25 lat dostatecznie dowiodło, że to odnosi świetne
@koroluk: nie rozśmieszaj mnie. Próbujesz jedynie usprawiedliwić jeden akt wandalizmu drugim - po przeciwnej stronie barykady. Klasyczne "a u was biją murzynów". Możesz twierdzić inaczej, ale wydźwięk twojej wypowiedzi jest jednoznaczny.
@l_amour:

No wiadomo, z jednej strony podburzanie do nienawiści wobec innych ludzi, z drugiej podstawowe prawa i godność człowieka, ale przecież to tylko różne ideologie


Subiektywnie definiowane podburzanie do nienawiści nie usprawiedliwia wandalizmu. O czym przekonasz się dogłębnie, gdy ci jakiś sebek wjedzie na chatę za szkalowanie Polaków, prawaków, katolików czy inne bzdury. W państwie prawa obowiązuje prawo. Możesz powiesić obok swój plakat w ramach protestu.

@Siotson:

Próbujesz jedynie usprawiedliwić
@starface: Najgorsze jest jest to, że to prawda, w przypadku pedałów. Zbyt częsty seks analny prowadzi do zwyrodnień, hemoroidów i innych nieprzyjemnych następstw. Skąd ten hejt środowisk lewicowych ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma to pewnie swoją nazwę w psychiatrii.


@koroluk: wybacz, ale nie będę wdawał się w tak niski poziom rozmowy.

Tutaj wyjaśnienie tego co zrobiłeś w pierwszym komentarzu (po w drugim próbowałeś się rehabilitować po mojej "interwencji"):
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_u_was_Murzyn%C3%B3w_bij%C4%85!

Życzę udanego dnia i nie odwoływania się na przyszłość do medycyny, gdy ktoś ma odmienną opinię od twojej. Ani to kulturalne, ani nie przynosi ci chwały.
@koroluk:

za szkalowanie narodu polskiego, katolików czy inne bzdury

Tu jest pies pogrzebany - w przypadku Twojego hipotetycznego sebka *to faktycznie są bzdury*. W przypadku homofobicznych plakatów mamy bardzo konkretne szczucie na konkretną grupę ludzi.

Oczywiście możesz stwierdzić, że w obu przypadkach szkalowanie jest subiektywnie definiowane (co ma chyba implikować, że zarówno sebek, jak i ja może mieć rację, tylko Bóg może nas sądzić). Tyle, że tutaj dochodzimy do absurdu, który
Pobierz
źródło: comment_ohz4fuUd2kkW2QJfWNVrO3aMMDuINiaU.jpg
@l_amour:

Tu jest pies pogrzebany - w przypadku Twojego hipotetycznego sebka to faktycznie są bzdury. W przypadku homofobicznych plakatów mamy bardzo konkretne szczucie na konkretną grupę ludzi.


W przypadku sebka nie muszą to być bzdury. Spokojnie znajdziesz na lewicowych manifestacjach transparenty szczujące na kler, katolików. Albo - co rozsierdziłoby bardziej liberała niż sebka - na przedsiębiorców. Frustratów nie brakuje - pic rel.

No i co? Mam pozwolić oburzonym na wandalizowanie lub
Pobierz
źródło: comment_P1JtSYcr8iE4guuT8lym83eGWXWKjoQ9.jpg