Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PyraPrzeznaczenia:
Poprawiłem

@zima65:

receptą są recepty drukowane - przynajmniej czytelność się poprawi naciskaj żeby wprowadzili niech im kierownik przychodni kupi drukarki i program


Mnie już się nie chce nikogo naciskać, bo już jestem zmęczony użeraniem. Mogę jedynie sprzedać liścia w ramach masażu twarzy jak będę w pobliżu.
@zielonek1000:

Polscy lekarze nadaję się jedynie do pracy w łagrze i choćby nie wiem jak starali się bronić, jak bardzo uszlachetniać i pokazywać w jak najlepszym świetle takie są fakty. Polski lekarz to rak. Każdy lek med to pieprzony znachor, który nie powinien być dopuszczany do leczenia ludzi.


Ale wy tak na poważnie? XD
@zielonek1000: oni mają dziwne te zasady , za kosmonaute jest ban ale nieraz jest bardzo dużo przekleństw i nic się nie dzieje. Może to i dobrze ale mogli by w regulaminie podać jakieś szczeguły
@gadatos: @PyraPrzeznaczenia: @unknown_stranger: @zima65:
Pewnie zgłosił mnie M4ks bo burzył się pod tym wpisem więc go pożegnałem.
@PMV_Norway:
Nie wiesz co się działo w tamtym wpisie po moim ostatnim komencie?

Zaznaczam chłopaki i dziewczyny że to nie jest tylko wina jednego konowała.
Jest jeszcze inny doktorek i poprzednicy którzy pomogli w tej akcji. A mianowicie MINISTER ZDROWIA, bo to gówno jest związane z dopłatami do leków. Były
taka już pana uroda,


@MagnitudeZero: mi tak kiedyś lekarka powiedziała jak miałem poranne hipoglikemie w okolicach 50 ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam, że przy niewiele mniej się słodko na zawsze zasypia.
To była moja ostatnia wizyta u niej.