Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, co to się dzieje z tymi dzieciakami to ja nawet nie...

Korzystając z tego, że wczoraj była nawet niezła pogoda wybrałem się ze znajomymi nad jezioro. Po krótkiej i zwięzłej rozmowie trafiło na plażę miejską. Pierwszym, co nam się rzuciło w oczy po rozłożeniu się była dziewczyna (na oko 13 lat) siedząca z dwoma wyrostkami gdzieś o 1-2 lata starszymi. Byli dość głośni, więc zwracali na siebie uwagę chyba całej plaży. Ale żeby tylko o to chodziło. Dziewczyna wyglądała i zachowywała się jak rasowa dziwka. Latała między tymi typkami w wydekoltowanej bluzce i tak krótkich spodenkach, że prawie wyglądały jak stringi. Co chwilę siadała któremuś na kolanach i dawała się macać. Kładła im głowę między nogi i zaglądała pod spodenki (!). No ale szczytem było jak złapała jednego z tych typków za rękę i położyła mu ją na swoim cycku, po czym to samo zrobiła z drugim. I wszystko na oczach kilkuset osób. Bez żadnej żenady. Na szczęście po chwili się zwinęli.

Jeśli już teraz dzieciaki są tak #!$%@?, to aż boję się o swoje przyszłe dzieci...

tl;dr gimbazjalistka-#!$%@?

#coolstorybro ##!$%@? #gimbazasiebawi
  • 16
@alenacomnielogin_: W pełni rozumiem Twój bulwers. Ostatnio byłam w miejskiej bibliotece, która znajduje się tuż przy lokalnym gimnazjum. Tego dnia były okropne upały i ludzie rzeczywiście starali się ograniczyć ilość ciuchów, jakie mieli na sobie, ale jak zobaczyłam gimbazjalistkę, która miała na sobie szorty a la stringi, o których pisałeś i mocno wydekoltowaną bluzkę to jebłam. Dziewczyna szła tak ubrana do gimbazy i to mnie bardzo zszokowało, bo odebrałam to jako
@MMMC: poczekaj z 5 lat, większość takich #!$%@? gimbazjalistek i licealistek jak usłyszy że masz jakieś 28 lat to od razu kisiel w majtkach, niestety tak już świat na psy zszedł że jak większość panien w gimanzuj i liceum ma chłopaka to ich różnica wieku to minimum 6 lat (znam z autopsji wiele dziewczyn, wychowałem się na małej wiosce to tam to jest normalka niestety)