Wpis z mikrobloga

Mireczki od wczoraj jestem w Polsce. Zrobiłem rodzinie niespodziankę nie mówiąc, że przyjeżdżam - widząc ich autentyczną radość czułem się jak w "siódmym niebie". Jestem zmęczony jak jasna cholera (mówią na to chyba"jet lag" - przez miesiąc zmieniałem czas -12 godzin i + 12 godzin). Skoro wracam z Hong Kongu do Polski to teraz robię kolejne #rozdajo z kategorii #numizmatyka . Otóż dzisiaj będzie to zapowiedziane poprzednio 10 dolarów(jeden z ładniejszych banknotów jakie widziałem prócz ukraińskiej hrywny) z Hong Kongu - niezgięte w/g mnie w naprawdę świetnym stanie. Losowanie w środę wieczorem po 18.00 pośród plusujących. Chciałbym aby plusowały osoby, którym ten banknot sprawi przyjemność a nie został rzucony w kąt. Niebawem jak nieco odpocznę i nacieszę się rodziną zacznę opisywać moje życie na statku spod mojego tagu #jadedoroboty . Mam nadzieję, że będzie to gratka dla osoby, która zbiera banknoty.
P.S. spamuję #podroze ponieważ kolega Mirek prosił mnie o pocztówkę z Singapuru, którą obiecałem i kupiłem, ale niestety nie pamiętam Jego nicka. Kolego proszę napisz do mnie powiadomienie prywatne a wyślę Tobie pocztówkę.

Jendrazzz - Mireczki od wczoraj jestem w Polsce. Zrobiłem rodzinie niespodziankę nie ...

źródło: comment_yDPRTkOzUbt8T8AmkUQsFQxKOr4FoMQL.jpg

Pobierz
  • 36
@bmbm: Też widziałem rumuńskie, bo mam wielu kolegów Rumunów, którzy notabene są w/g mnie cudownymi ludźmi (Rumuni to nie cyganie dla tych co nie wiedzą( ͡ ͜ʖ ͡)). O tym, że to jeden z najładniejszych banknotów napisałem w swoim subiektywnym odczuciu nie w/g wikipedii.
@Jendrazzz: sprawiłby przyjemność, sprawiłby :). Dałbym tacie, który zbiera pieniądze od... sam nie wiem ilu lat, od kiedy pamiętam po prostu. Głównie monety, ale banknotów też trochę ma.
A tak w temacie Twojego niezapowiedzianego powrotu, to ja też tak kiedyś zrobiłem :). Byłem w Turcji w pracy, ale nie było wiadomo kiedy wrócę. Po jakimś półtora miesiącu okazało się, że robota skończona i mamy zjeżdżać (autem byliśmy), więc się spakowaliśmy i