Wpis z mikrobloga

@Scalp994: to będzie pod blatem szklanym ładnie oświetlone stanowiło część biurka, czy po prostu upchane do szafki bez ładu i składu? Jeśli to drugie to projekt to chyba za wiele powiedziane ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Nie narzekam, jedna z tańszych mechanicznych bodajże, a sam przeskok z membranowej->mechanicznej jest wielki. 1.5 roku bez problemów, bardzo łatwo się czyści - klawisze łatwo się wyjmuje i montuje ponownie, ja po prostu wszystkie wrzucam do miski z wodą i płynem i wysuszam. Kusi mnie na jakąś Chromę teraz, ale półka cenowa jest zabójcza. Może na święta sobie sprawię ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Scalp994: Tragicznie #!$%@? kable by zrobic to drugie IMHO. Następna sprawa to zasilacz zle ustawiony pod kątem przeplywu powietrza. Poza tym wydaje mi sie ze to dosc kiepskie miejsce na chlodzenie powietrzem zarowno jesli chodzi o wyglad jak i o ogolna cyrkulacje powietrza. Pomysl o wodnym.

  • Odpowiedz
@dob3k: Cyrkulacja jest ok, robiłem próbę przy zamkniętym i temperatury nie różniły się pomiędzy moim buildem a starą obudową ;) od 30 do 50 stopni zależnie od obciążenia - przy czym wentylatory mam ustawione raczej pod kątem cichości niż maksymalnej wydajności. Kable #!$%@? są chwilowo, bo dojdzie jeszcze 1 wentylator, i muszę jeszcze zamontować przedni panel (USB/audio/start/reset), wtedy wszystko poukładam. Szyba nie jest na cały blat, tylko bezpośrednio nad płytą
  • Odpowiedz
@dob3k: A zasilacz właściwie produkuje aż tyle ciepła? Zawsze mi się wydawało, że to są jakieś znikome ilości, teraz jak przejadę po nim ręką to też dałbym temu max 30 stopni. Ten konkretny ma 750W a wątpię, że zużywam 2/3 tej wartości, więc też nie jest jakoś przeciążony. Mogę go w każdej chwili obrócić, żeby wiał do dołu, ale musiałbym dodatkowy otwór wycinać. Nie wiem po prostu, czy jest to
  • Odpowiedz