Wpis z mikrobloga

Gdzie kupujecie ubrania?
Ja jak dotąd głownie ubierałem sie w croppie i house, ale ubrania kupowalem tylko na promocjach -40%, bo są na tyle tandetne, ze kupując u nich w normalnej cenie za bardzo bym przepłacał. Przykladowo dresowe spodnie ktore kupilem u nich pol roku temu po promocji za 60zł teraz mają obydwie kieszenie podarte, a nie wkladalem do nich zadnych rzeczy typu klucze. A odkąd skonczyli z promocjami szukam czegos innego. Gdzie wy sie ubieracie?

#zakupy #cropp #house #tandeta #drogo #modameska
  • 18
@sonep: zazwycaj na email przychodzi powiadomienie i na pepper.pl tez wyskakuje
wystarczy sprawdzac regularnie samemu tez zakldki promocje choc zwykle zakladki na witrynach tez siesprawdza bo tam tez czasem cos jest przecenione

aktualnei na zalando są ostatki i jest kupon na 20% dodatkowy
na ts ostatki wyprzy
na reserved chyba juz po.
w hm ostatnio wyskoczyla jakas chyba
@sonep: aha, największe wyprze to są zazwyczaj przez neta.
w zalando i reservdzie zwrot za free i wysylka za free
w ts i hm tylkowysyka za free powyzej kwoty jakiejs
zwrot w hm to 3,90 bo maja umowe a w TS niestety trzeba bulic normalnie.
W Reservdzie mozna zwracac osobiscie w punktach albo do punktow zamawiac co jest sporym plusem.
@sonep: Rozmiary znajdujące się przy każdym produkcie w sklepie są szczegółowo spisywane z ubrania ułożonego na płasko i mierzonego od szwu do szwu. Jest to spowodowane tym, że klienci potrafią różnie mierzyć swoje ciało i ta opcja mierzenia ubrania, a nie ciała jest bardziej funkcjonalna i zdaje egzamin. Najlepiej jeżeli rozłożysz na płaskim blacie dopasowaną bluzę z Twojej szafy, zmierzysz ją i porównasz z naszą tabelą rozmiarów. Do innych tabel nie
@Ombre_Clothing: Hmm o ile dobrze odmierzyłem, to bluza, ktora najlepiej na mnie lezy ma takie rozmiary:

A - 70
B - 58
D - 65

Wydaje mi sie, ze na tej podstawie najlepiej wziac L, tylko zastanawiam sie co do rekawow, bo mierząc od szwy mam 65cm, a w waszych rozmiarowkach jest 80cm ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z tym FB moze byc problem, bo go nie mam