Wpis z mikrobloga

eeeeeee kuźwa to ja nie wiedziałem, że całkiem fajna moc amerykańskich krążowników zaczyna się od 6 tieru, choć kaliber rurek 152 to mają niezłe #!$%@?ęcie. Ładowanie pocisków też dość szybkie, zasięg 14,6 km, celność bardzo dobra, PW 35 200, nie ma aż tak dużego rozrzutu i można śmiało walić do nadgryzionych pancerników. Tylko szkoda że nie ma torped, to w ogóle byłby kat na tłuściochy ((oo))
#worldofwarships
  • 14
@#!$%@?: @vdr: no mogę teraz kupić pensacole ale warto jest trochę poćwiczyć na 6t, ogólnie jestem zadowolony naprawdę w porównaniu do linii niemieckiej to niebo a ziemia. Całkiem przyjemnie się gra. Co do ostrzału innych krążowników to po trafieniu salwą nieźle zadaje obrażenia. Byłem trochę zdziwiony grając omaha i wcześniejszymi okrętami z tej linii, że takie dziadostwo, strzelałem do przeciwników jak z pestek od arbuza, a tu takie miłe zaskoczenie.
@kubakabana: nic tam wywalczyłem sobie to w 3 dni na drugim fejk koncie, tzn sam się zaprosiłem żeby zgarnąć kuferek cukiereczków ( ͡ ͜ʖ ͡) , z refera dostałem Texasa 5 t premium, a wcześniej ruską Dianę 2t, no i na konto wpadło trochę wolnych PD jakieś tam sygnałówki, pobawię się trochę i zobaczymy co te amerykany potrafią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubakabana: Pensacola przynajmniej ma dobre działa xD Jedyny problem z Pensacola to jej widoczność z kosmosu, ale jak sobie w tym w CBT radziłem (i już tam wolałem Pensacole od Clevelanda) to sobie teraz tez poradzę xD

I Pensacola ma o wiele lepiej rozmieszczone działa w wieżach niż Myoko. Duży plus.