Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszą ludki w swoich glebowozach, jedzie to taki 45 km/h po mieście (czasem nawet lewym pasem), bo inaczej przytrze miską olejową, tudzież innym wydechem. Wielce sportowi rycerze na swoich rumakach , których tyram jadąc autem żony. Racer wannabe, którzy ze sportem mają tyle wspólnego, że jeżdżą na spoty i zloty brandzlować się na widok gleby kolegi.

#niepopularnaopinia #gleba #podludzie #gwintzallegro
DzdzystyDzejson - Zawsze mnie śmieszą ludki w swoich glebowozach, jedzie to taki 45 k...

źródło: comment_FWVmIjsuUuh74Qb5wrAuxCbJ5wdTWenX.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
No i #!$%@? że gleba. Moje auto jest fabrycznie niskie i strasznie mnie irytuje, jak ktoś trąbi, jak zwalniam prawie do 0 przed "śpiącym".
  • Odpowiedz
@Mesosfet: zauważ, że nie nawiązałem do jazdy przez progi, a do wleczenia się po mieście, bo szanowny glebogryz (czasami w wersji select plus czyli jeszcze rat style) skręca jak guano i wybiera nierówności jak guano. Sam mam do weekendowej jazdy auto o prześwicie ~100 mm.
  • Odpowiedz
@DzdzystyDzejson: Podobnie było z tuningiem w stylu F&F. Przez pewien czas fajnie, fajnie, ale później to się przejadło / przestało podobać sporej grupie osób. Efektem ubocznym są okaleczone Calibry, Hondy Civic itp.
Podobnie jest teraz z obniżaniem samochodów, sebixy ucinają sprężyny i myślą, że mają glebę to są spoko...
Wg, mnie obniżone samochody wyglądają ładnie, ale muszą być zrobione dobrze, a nie "na szybko u mirka w szopie".
Da się zrobić
  • Odpowiedz
@kurvvawszystkozajete: jak już pisałem wrzuciłem swoje przemyślenia, bo mnie irytują tacy kierowcy. A propos #!$%@? mi do tego, co robią inni kierowcy ze swoimi autami, to właśnie taki #!$%@? mi do tego, ze te patałachy blokują pasy ruchu i się człowiek wlecze jak te auta z downem. Wolność kogoś kończy się tam, gdzie zaczyna się moja wolność.
  • Odpowiedz
Moje auto jest fabrycznie niskie i strasznie mnie irytuje, jak ktoś trąbi, jak zwalniam prawie do 0 przed "śpiącym"


@Mesosfet: bo praktycznie nie ma aut fabrycznych które by przytarły o śpiącego policjanta, ja mam 13cm prześwitu i po prostu nad nimi przelatuję (zwykle 20-30 km/h, mogę i 70 km/h, ale szkoda zawieszenia), jedyny normalny samochód który kojarzę i mógłby #!$%@?ąć w próg to astra iv opc która ma 9cm prześwitu
kwestia
  • Odpowiedz