Wpis z mikrobloga

#rozdajo Xiaomi MiBand 1 - białe ledy.
Pudełko, ładowarka są. Stan spoko: milimetrowa ryska, ogólnie spoko. Działa, trzyma jak trzeba, jest ok.

Losowanie jutro o 23. Jeśli mi coś wypadnie to w czwartek o 11.

Wysyłka na mój koszt oczywiście, najchętniej paczkomatem. Ew. PP.

Zasady znacie :)
npsr - #rozdajo Xiaomi MiBand 1 - białe ledy. 
Pudełko, ładowarka są. Stan spoko: mi...

źródło: comment_EoxFSHKqx1uMq0VYjc5RGAHc9ULOTuOd.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanuszChamie: już zrobiłem rozdajo, więc muszę się wywiązać :P Ale po wejściu 2, stoją bardzo tanio, więc na pewno jakiś mirek będzie miał w zapasie :)
  • Odpowiedz
@npsr: Jak wrażenia z użytkowania MiBanda 2 ? Kupiłem dla siebie na AliEx, ale dotarł dopiero wczoraj i leży w domu, a ja w delegacji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@beerkoff: póki co bardzo fajnie. Lepiej mierzy sen zdecydowanie. Jedynka zanim się "przyzwyczaiła" to trochę minęło a tu praktycznie od początku w punkt. No i ładniejszy, pulsometr można odpalić przyciskiem, powiadomienia się prezentują na wyświetlaczu :) Wibracje chyba trochę słabsze, ale jest spoko.
  • Odpowiedz
@npsr: Nie miałem wersji 1, ani 1s, ale trochę poczytałem o wersji 2 i jestem pozytywnie nastawiony. Zobaczymy co wyjdzie w praniu. W razie czego 30 USD to nie majątek ;-).
  • Odpowiedz
a do czego tego można używać? ;)


@npsr: Podpinam się pod to pytanie, nie rozumiem co ciekawego jest w tych smart watchach / miband że to tyle kosztuje. Jakieś tam odczytywanie powiadomień, godzina i w sumie chyba tyle..
  • Odpowiedz