Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznalem ostatnio pewna dziewczyne, fajnie nam sie gada chociaz nie mamy wspolnych zainteresowan, z twarzy i figury bardzo ok. Wszystko fajnie tylko ma cholernie wielkie rozstepy, zarowno na udach jak i mega duze na calych piersiach. Strasznie mnie to odrzucilo jak je zobaczylem pierwszy raz ale przeciez jej tego nie powiem eh. Wyglada to gorzej niz u ciezarnej i widac ze sie ich wstydzi. Czy ja jestem niedojrzaly (26lv)? A moze po prostu nie ma sensu byc z kims kto nas odrzuca w jakis sposob czy z czasem mi przejdzie i przestane zwracac na to uwage?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Nikt za ciebie nie zdecyduje. Jednak rozstępy z czasem mogą wyblaknąć i nie będą aż tak widoczne. Chirurg plastyk chyba potrafi je też jakoś zniwelować. Możesz też się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
GwiezdnaTowarzyszka: @AnonimoweMirkoWyznania: Mam ochotę Ci napisać, że jesteś niedojrzały, ale nie mogę. Sam byłem z dziewczyną z opisanym problemem przez 3 lata. Nie odrzucało mnie to, chociaż oczywiście wolałbym, żeby tych rozstępów nie miała. Uznałem jednak, że wygląd kawałka ciała nie może zadecydować o tym, czy będę z kimś w związku. Z drugiej strony jak Cię odrzuca, to odrzuca i nie wiem, czy można to zmienić, a przecież zmuszać
  • Odpowiedz