Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie przypomniałem, że dzisiaj śnił mi się #bonzo #klejnotmopsu XD

Umówiłem się z nim na wywiad, spotkaliśmy się chyba w jakimś pubie. Wszystko na początku było ok, gadka szmatka. Ale w pewnym momencie pomyślałem, że muszę zacząć go nagrywać, bo może powiedzieć coś śmiesznego, co będzie można wrzucić do internetu. Włączyłem dyktafon na telefonie i położyłem go przed nim. Bonzo #!$%@?ł się niemiłosiernie, zaczął skakać jak małpa i przeklinać, wyzywać mnie od wszystkiego. Kilkoma zwinnymi ruchami zdjął klapkę od baterii, wyciągnął baterię, zabrał kartę pamięci i kartę SIM i uciekł na zewnątrz.
Przez kilka minut było zamieszanie, ale w końcu odzyskałem karty – tyle, że dostałem dwie karty SIM i dwie karty pamięci. Wsadziłem do telefonu jakąś kartę SIM i jakąś kartę pamięci. Okazało się, że to karty Robercika XD A tam były nagie zdjęcia Kobry i Bonza (inne niż te, które teraz latają po internecie). Szybko wysłałem komuś najlepsze zdjęcie za pomocą MMS-a, wyciągnąłem karty i oddałem je Tigerowi.
Następnie wsadziłem pozostałą kartę SIM i kartę pamięci i okazało się, że karta pamięci jest moja, ale karta SIM nie działa, bo Bonzo ją przełamał na pół ##!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zmartwiłem się, bo czekała mnie wizyta w salonie Orange, żeby wyrobić nową kartę.
#kurtyna
Pobierz
źródło: comment_pwFXek4IYQRvMLsK1KKmMxYeoTIa4Mgs.jpg
  • 1