Wpis z mikrobloga

@xetrov Gdybym się spodziewał to bym sobie przebieg zapamiętał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą kiedyś zostawiłem auto u kolegi, który jest mechanikiem na wymianę tarcz i klocków. Kilka dni później inny znajomy spotyka mnie i pyta co mi się #!$%@?ło, że na parkingu okolicznego hipermarketu paliłem gumy swoim autem. Zdziwił się, bo wie, że dbam o samochód i nigdy bym go tak nie pałował. Zaprzeczyłem, ale podał
nie mów że nie masz w tej Maździe pamięci w fotelach


@xetrov: pamięć w fotelach w maździe 2? jaja sobie robisz, prawda? tam klimatyzacja automatyczna jest dopiero w topowej wersji, a pamięci, ani sportowych foteli, ani nawet elektryki foteli nie ma w ogóle w opcji.
@Oskarek89: jeżeli go oddałeś na pełne sprzątanie to czego ty się dziwisz? To znak że panowie nie spieprzyli roboty i wiedzą żeby odsunąć fotele / kierownice aby dokładnie posprzątać samochód. Mirki na wykopie nie mają samochodu, więc nie masz co szukać u nich akceptacji xD
@Oskarek89: w kraju biedy tak to wyglada. U mnie elektrycznie ustawia sie fotel kierownica i lusterka z zapamiętanych profili... auto z 2007 kupione za 10 tygodniówek ale w Polsce zawsze można jeździć bitym Niemcem z 500k na zegarze