Wpis z mikrobloga

@nightrain: @factoryoffaith_: @spontan1: Dzisiaj premiera pierwszego odcinka 14 sezonu w stanach, ciekawe kiedy będzie go można obejrzeć w Polsce. ! Co do odejścia DiNozzo to mam nadzieję, że nowy agent/nowi agenci, którzy pojawią się na jego miejscu zostaną tak samo dobrze przyjęci jak Bishop po odejściu Zivy. Taka ciekawostka, odejście prawdopodobnie było związane z tym, że zaczął grać w nowym serialu Bull. Ale fakt, ten serial
  • Odpowiedz
@spontan1: Trudno, miałem nadzieję, że może po chwili ten spoiler się pojawi ale teraz dopiero zauważyłem, że w nowej linii trzeba go wstawić ( ). Coś Ty, w polskiej tv raczej nie ma co oczekiwać nowych odcinków (w tej chwili jest 2 sezon w TV Puls 2), miałem na myśli obejrzenie gdzieś w necie z napisami lub lektorem ;)
  • Odpowiedz
@cheesternik: Musisz na forum ncis polska sprawdzic czy mają w planach tłumaczyć nowy sezon ,najszybciej to z angielskimi .Axn chyba miał te nowsze sezony albo tvn siedem nie jestem pewien .Nowsze w sensie 7 lub 8 sezon nie aktualny ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@spontan1: O to czy będzie tłumaczony się nie martwię tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo wątpię żeby tak genialny serial nie przetłumaczyli :) wielkie dzięki za ten pomysł z forum, teraz po poczytaniu informacji na FB o nowym sezonie jeszcze bardziej się nakręciłem żeby jak najszybciej obejrzeć cały sezon, zapowiada się naprawdę ciekawy :D Chociaż jak się ogląda ten serial od początku to widać jak wraz z kolejnymi sezonami
  • Odpowiedz