Wpis z mikrobloga

Mireczki dlaczego polscy kierowcy nie umieją ruszać gdy na skrzyzowaniu są światła? Zamiast wszyscy ruszyć równo gdy zapali się zielone to oni dopiero zaczynają szukać biegu gdy auto przed nimi ruszy. Szkoda ze nie uczą poprawnego ruszania na kursie bo to by znacznie usprawniło ruch.

#motoryzacja
  • 75
  • Odpowiedz
Ja mam w drugą stronę. Chętnie wysiadłbym czasami z samochodu i zdzielił w łeb takiego pieniacza co już na klaksonie wisi, bo na pomarańczowym już nie ruszasz. Nic spokoju w tym narodzie, wieczne #!$%@? wszędzie, manewry na drodze, szarżowanie, żeby finalnie o 2 minuty być szybciej w domu. Poci się taki jeden z drugim, leci spod świateł jak jebnięty, a później i tak stoję z nim lusterko w lusterko na 4-ch światłach.
  • Odpowiedz
trzymac bieg wrzucony i noga na sprzegle


@weglowy: A później o kurde sprzęgło się skończyło... Bardzo zła praktyka. Poza tym ten za tobą jak będzie tak robił to kiedyś wjedzie ci w dupe, serio. Mi jeden już tak wjechał.
  • Odpowiedz
@tusk: mało tego - mam w mieście skundniki i nawet na nich zdarzają się cwele które dopiero na zielonym szukają biegu kuhwa
  • Odpowiedz