Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcę iść do pośredniaka, ale parę rzeczy nie rozumiem. Nigdy tam nie byłem dlatego się pytam:
1.Jak tam jest? W sensie można podejść do jakiegoś okienka, tam jest jakieś biuro, czy trzeba się umawiać, czy można iść kiedykolwiek?
2.Jakie dokumenty trzeba tam zabrać? Słyszałem, że wystarczy dowód i książeczka zdrowia. Ale czy na pewno?
3.Czy oni będą do mnie jakoś dzwonić czy będę musiał pójść na miejsce?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. u mnie na posredniaku trzeba bylo wypelnic wniosek przez internet i oni po tym wyznaczali date i godzine spotkania, wchodzilo sie na rozmowe do pani w pokoju, ktora sprawdzala dane (dowod, swiadectwa pracy, cv) a nastepnie wysylala do innej pani w celu okreslenia tozsamosci zawodowej czy jak to tam bylo.
  • Odpowiedz
Możesz zarejestrować się w dowolnym miejscu. Najlepiej jednak rejestrować się najbliżej miejsca realnego zamieszkania, bo prościej i szybciej.

A - jeszcze jedna sprawa - weź ze sobą numer konta bankowego - w końcu kuroniówka drogą nie chodzi ;)

I nie nastawiaj się że w PUPie znajdą ci pracę - to ostatnia rzecz którą robią.
  • Odpowiedz