Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was pytanie co zrobić jak czekam na paczkę od Inpostu już 2tygodnie? Paczka na pewno wyszła bo mam jej numery. 2tyg. Temu została przyjęta w oddziale u mnie w mieście i od tamtego czasu nic. Dzwoniłem i składałem "skargę" już 3 razy i dalej nic. Jak zawsze byłem zadowolony z ich usług i paczka na nastepny dzień tak teraz na jedną czekam 14dni a na inną dzisiaj idzie 5 dzień. Co z tym mogę zrobić? Macie jakieś pomysły? Dodam tylko że to list polecony i ci ludzie na infolinii sami mówią że to stanowczo za długo i termin już dawno minął ale podobno sami nie wiedzą co mogę z tym zrobić oprócz złożenia reklamacji na ich stronie...
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #inpost #bielskobiala - tutaj jest paczka. #kurier #kurierzy
  • 11
@AjKenFlaj: mam to samo... Paczka wysłana 5 września, 6 września dostarczona do bielska i od tego czasu ślad po niej zaginął. Napisałem nawet do nich na facebooku. Teraz widzę, że dziś zmienił się status przesyłki na "w doręczeniu" więc może coś ruszy.

Skontaktuj się ze sprzedającym aby zgłosił reklamację, to jedyne co możesz zrobić ;)
co zrobić jak czekam na paczkę od Inpostu już 2tygodnie?


@AjKenFlaj:
- Przeczytac ksiazke
- Pojsc na kurs mandarynskiego
- Wyjechac nad morze poki resztki słonca na niebie

Jest wiele rzeczy ktore mozna zrobic w 2 tygodnie
@AjKenFlaj: in post w bb to od jakiegos czasu porazka. Moja paczka lezala w oddziale 11 dni ostatnio. Inna na wlozenie do paczkomatu czekala 5 dni. Skonczylem przygode z ta firma. Wole doplacic pare zl i dostac poczta w regulaminowym czasie.