Wpis z mikrobloga

Mirki jakbym miał morze pieniędzy to nakręciłbym wykopową parodię serialu LOST.

Tytuł:

LOST - #!$%@?


Fabuła kręciłaby się oczywiście wokół wyspy Mirko, z której nie ma ucieczki, tak jak z prawdziwego mirko nie ma ucieczki.
Na wyspie rozbiłby się samolot z mirkami. Przyczyną katastrofy byłaby metalowa rurka wrzucona do silnika ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wyspą rządziłby tajemniczy ̶J̶a̶c̶o̶b̶ Michau. Czarnym złowieszczym dymem byłaby @Moderacja.
Nie myślałem zbyt dużo o aktorach którzy mogliby w tym zagrać. Myślę jednak że na rolę Hugo "Hurley" Reyes'a miałbym już upatrzonego użytkownika #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wiadomo. Na wyspie odbywałyby się różne inby, gdzieś w połowie serialu zagubione mirki po rozszyfrowaniu dziwnych numerów nadawanych cyklicznie przez radio: 476 1488 2137 znalazłyby bunkier a w nim #bordo co godzinę maniakalnie wciskającego klawisze na klawiaturze komputera i sprawdzającego czy zdążył z listą na #nocnazmiana
Co by mirki nie wykombinowały zawsze kończyłoby się powrotem na Mirko, aż do czasu gdy w wyniku cyklicznych podróży w czasie i zmianie biegu wydarzeń doprowadziłyby do zwycięstwa Janusza Mikke herbu Korwin w wyborach parlamentarnych.

#lost #przemyslenia #rakcontent #heheszki #mirko #aferasamolotowa
QBA__ - Mirki jakbym miał morze pieniędzy to nakręciłbym wykopową parodię serialu LOS...

źródło: comment_m6mxuy2HmGZNJEo5jKgaxpP6RbYej1pH.jpg

Pobierz
  • 19
Myślę jednak że na rolę Hugo "Hurley" Reyes'a miałbym już upatrzonego użytkownika #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@QBA__: xD
Ale tak serio to powinien być nim ktoś bardziej przyjazny, bo Hurley był naprawdę taki bezkonfliktowy i chyba też niepewny siebie.
No i lubił kurczaki, a użytkownik, o którym myślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest wege.

Ale z całego opisu śmiechłam, szczególnie z tego
@Naxster:

Na plaży przy każdym zachodzie jakiś mirek chodziłby z pochodnią i krzyczał:

ZARAZ BĘDZIE NOCNA!

a ludzie by się wpisywali?


Tak, ale dopiero po odkryciu bunkra. Byłoby dokładnie tak jak z każdym z nas - nocną zmianę odkrywasz po czasie, później już nic nie jest takie samo...
Czekaj, czyli oni byliby pomarańczkami, Locke odkrywa bunkier i zostaje pierwszym bordo wpisującym listy :D


@Naxster: Tak by było, dodatkowo wrzucaliby rogale do wulkanu żeby udobruchać Michaua - Pana wyspy.
Mam już kandydatów na Jack Shepharda i John Locke byłby to @marianbaczal i @FilozofujacaCalka.
Po pewnym czasie mirki podzieliłyby się na dwie rywalizujące ze sobą grupy: #4konserwy i #neurope