Wpis z mikrobloga

@komukatiw: najlepsze burgery jakie jadłem to przepis ze zmywaka gdzie pracowałem jak miałem 18lvl

mięso + bułka tarta + keczup + musztarda + sól + pieprz + jajka + pietruszka posieka + cebula

ile? z umiarem. ja już nie pamiętam dobrze robie "tak o", my pakowaliśmy z 20 jajek, opakowanie bułki tartej, opakowanie pietruszki, z 4 cebule itd na 20kg mięsa jakoś
Pobierz
źródło: comment_D18Yx4eRse81iFYlY8E8ZQHdWGQXke6R.jpg
@CzynZlo: oni mają z 3 restauracje i 3 (?) puby i wszędzie jadą na tym przepisie (pracowałem w 3 miejscach z tej sieci, wszędzie to samo) przezajebiste burgery wychodzą. lepszych nie jadłem. oczywiście jak dasz za dużo wszystkiego to będziesz mieć kotlety mielone (btw burgery to uwaga.. takie.. kotlety mielone xD ale bez panierki)

nie znasz sie, nie próbowałeś to się nie wypowiadaj.
@CzynZlo: już się uspokój. zjadłbyś to byś nie pierdzielił, serio. i burgery TO SĄ mniej więcej kotlety mielone bez panierki. ważne jak je przyprawisz. to nie jest tak że burgery rosną na drzewach jak bezglutenowe pierożki facet. same mięso z solą i pieprzem to mielone z pieprzem. dobrze przyprawione mielone to dobry burger (składniki powyżej).

jak ja pracowałem to mieli 2 puby i restauracje. teraz mają z 3 restaruacje z pare