Wpis z mikrobloga

Operacja #misiewicze to majstersztyk.

Statystycznego Janusza nie interesuje kompromitacja na zachodnich salonach. Prawa dla pedałów. Zakaz handlu w niedzielę. Spadki żydowskich ratingów. Propagandowa szopka w mediach publicznych, z której uśmiałby się nawet Orwell. Usunięcie umorzenia restytucyjnego z Kodeksu Karnego. Lol, czego? Grażyna, podaj "Przegląd Sportowy", Liga Mistrzów tera.

Ale Janusz na pewno nie zapomni jednego - **że jakiś 26-letni gówniarz będzie zarabiał 10-krotność jego minimalnej krajowej.**

10/10, thanks pisae

#neuropa #dobrazmiana #meisterstuck #polityka
Dutch - Operacja #misiewicze to majstersztyk.

Statystycznego Janusza nie interesuj...

źródło: comment_Ib3xrFTUbo5be64N2fcpT6sOwk6HmFgi.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Ale Janusz na pewno nie zapomni jednego - że jakiś 26-letni gówniarz będzie zarabiał 10-krotność jego minimalnej krajowej.


@Dutch: No to nieźle #!$%@? Januszy, ale prawdziwy PiSowski beton nie ruszy bo przecież:

"Może i kradnom, ale przynajmniej też coś zwykłym ludziom dajom, a nie jak PEŁO, tylko dla siebie"
  • Odpowiedz
@Dutch: A teraz głośno zanim dotrze do nas, ze to bez sensu

DOBRA ZMIANA! DOBRA ZMIANA! JAREK POLSKĘ ZBAW!
(pomyślały rzesze pożytecznych idiotów)
  • Odpowiedz
@Dutch: Odkrycie na miarę grafenu. Elity Ci wybaczą że mordujesz, palisz i gwałcisz, ale jak ktoś z Twojej rodziny daje dupy albo jest pedałem, to #!$%@? t(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Dutch Nawet Janusze wiedzą na czyje miejsca PiS zatrudnia swoich xD

Dlatego spadków w notowaniach nie będzie zbyt dużych
  • Odpowiedz
@Dutch ja czekam az ktos wreszcie z ujrycia zrobi zdjęcie jak macierewicz posuwa tych swoich młodych chlopakow. Bo cos musi byc na rzeczy.

I wtedy to bedzie koniec pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dutch: co do wolnej niedzieli polemizowałbym, bo gdzie kupią teraz w niedzielę "browara i wursta na gryla" ?
@chanelzeg: Dokładnie, już pojawia się usprawiedliwiająca argumentacja, że to nic nowego (inna sprawa, że trudno się z tym nie zgodzić), że PO-PSL też tak zatrudniało swoich, SLD tak samo to i PiS wpycha swoich w spółki skarbu państwa. Oni mogli to dlaczego my nie możemy ?
  • Odpowiedz
już pojawia się usprawiedliwiająca argumentacja, że to nic nowego (inna sprawa, że trudno się z tym nie zgodzić), że PO-PSL też tak zatrudniało swoich, SLD tak samo to i PiS wpycha swoich w spółki skarbu państwa. Oni mogli to dlaczego my nie możemy ?


@galicjanin: Nie do końca. PO, PSL czy wcześniej SLD wpychali na stołki swoich, ale nie tylko, w wielu na parwdę ważnych spółkach dali fachowców (którzy może
  • Odpowiedz
@Dutch:

Usunięcie umorzenia restytucyjnego z Kodeksu Karnego. Lol, czego? Grażyna, podaj "Przegląd Sportowy", Liga Mistrzów tera.


Zdajesz sobie sprawę jak bardzo było nadużywane to prawo? Poszkodowani byli po prostu zastraszani. To nie było zwykle dobrowolne pogodzenie się.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: ja o tym wiem i Ty o tym wiesz i inni zorientowani w tym temacie również, ale ten typowy Janusz niekoniecznie, dla niego nepotyzm pisowski to taki sam jak platformersko-pslowski czy wcześniej sldowski.
  • Odpowiedz