Wpis z mikrobloga

@2ndLaw: ty z Łodzi, to nie jest żaden powiat łódźki wschodni ( jak może być wschodni jak leży po zachodniej stronie xD) , krańcówka leży w granicach aleksa, jest to więc powiat zgierski. Ale głównie to ona obsługiwać chyba ma zielony romanów który jest w powiecie łódźkim.

EDIT to jest 84A a więc krańcówka znajduje się po wschodniej stronie zielonego romanowa, więc to będzie powiat łódźki.
@hannazdanowska: Pani prezydent ja kumam, ale otwieranie takich trywialnych miejsc naprawdę trąci Bareją. Wystarczy przypomnieć sobie uroczyste otwarcie przejścia dla pieszych na Piotrkowskiej.

Po co to? To było ok za czasów głębokiego PRLu, gdzie towarzysz dygnitarz musiał się pokazać wśród zwykłych zjadaczy chleba, że robi coś dla nich.
@Pooodi: Z przejściem dla pieszych to był happening ! organizowany przez jedną z fundacji. Zwrócenie uwagi na problem pieszych w mieście. A że jeden z dziennikarzy z Warszawy nie zrozumiał i zrobił o tym idiotyczny materiał to potem już poszło i ciągnie się do dziś. Spotkanie na ZR było z tego co wiem z inicjatywy dewelopera, a też taka moja rola żeby spotykać się z mieszkańcami i rozmawiać o różnych sprawach.